banner491

Trabzonspor’a Burak Yılmaz Şoku - TFF'ye başvurdu

Burak Yılmaz Trabzonspor’u TFF’ye verdi.

Trabzonspor’a Burak Yılmaz Şoku - TFF'ye başvurdu

Haber61 – Spor Servisi – Tuncay Lakot-  Transfer sezonunun en flaş isimlerinden olan Burak Yılmaz Trabzonspor’dan alacaklarını tahsil etmek üzere Türkiye Futbol Federasyonuna başvurduğu öğrenildi.

Transfer sezonunda Beşiktaş’a transferi ile gündeme oturan Burak Yılmaz’ın 400 bin Euro’su geçtiğimiz sezondan 400 Bin Euro’su da bu seneden olmak üzere ve bu sezon alınan 7 puana karşılık olarak 70 Bin Euro’da prim alacağını tahsil etmek için TFF başvurdu.

Burak Yılmaz’a toplamda 870 Bin Euro ödenmesi gerekiyor.

Öte yandan Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a trsnferinin gerçekleşmemesinin hemen sonrasında bu başvuruyu yapması dikkat çekti.

HACISALİHOĞLU: “BURAK, TRANSFER DÖNEMİNİN ARDINDAN TFF’YE BAŞVURDU”

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Burak Yılmaz’ın 800 bin Euro alacağı nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu’na müracaat ettiğini belirterek, “Transfer dönemi 31 Ağustos Cuma günü bitti, Burak, takip eden pazartesi sabahtan alacaklarıyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu’na müracaat etmiş. Biz de yeni öğrendik, bu konuda kendisiyle konuşmadık. Bugün milli maç var, sonrasında bakacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 18:23

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 1 yıl Önce

Bu kan emici sahtekarlardan kurtulmadan bize rahat yok.Yaziklarvolsun dört aydır yok sakatim yok hastayım topa degmedin ilk fırsatta kulübü şikayet et bumudur senin adamligin

Orhan.
Orhan. - 1 yıl Önce

Satsaydiniz keşke. Öyle medyanın taraftarın dediği kadar bizden biri değil...

Agasarli
Agasarli @Orhan. - 1 yıl Önce

Yönetim satmam demedi, bizden resmi olarak istesinler dedi konuşalım dedi; istanbul takımları seyirci tepkisinden cekindikleri için almak istemediler

İLKER TÜRK
İLKER TÜRK - 1 yıl Önce

Eğer doğruysa gönderin paf takıma , devre arasında da çektirip gitsin nereye istiyorsa

ilker
ilker - 1 yıl Önce

kıral burak yılmazzzzzz... bu taraftar olduğu müddetçe biz hakediyoruz bunları..

işe bak
işe bak - 1 yıl Önce

al başına belayı. bu saatten sonra burak oynayabilir mi? kulubü bu durumlara düşürenler nasıl olmuşta bu kulübün başına geçmiş?

Fırtına 61
Fırtına 61 - 1 yıl Önce

Bize bir darphane lazım ????

Çağatay Kasım
Çağatay Kasım - 1 yıl Önce

Hahah :) Bu adam sözleşmeyi feshedecek,zaten takıma zarar o sorun değil ama galatasaray'da veya beşiktaş'ta oynarken bu adamın 3.550 euro maaşını ödeyecek olmak ağaoğluna biraz koyacaktır. iyi oldu başkana sen misin karşılıklı feshetmeyen. öde bakalım adam bela başımıza futbolu bilmez para ister,karakter önemli işte burak bey. Muharrem gelsin ödesin şimdi. Yazık helal olacak mı göreceğiz..!!!

Ferdi
Ferdi - 1 yıl Önce

Burak in suçu yok adam hakkını istiyo normal ona o kontratı yapan da suç baksaniza adam oynamadan bile 70 bin Euro alacak oh ne güzel


banner441

banner472