7m

7m

hyundai

Trabzonspor Kayserispor maçının biletleri satışta

Trabzonspor'un sahasında ağırlayacağı Kayserispor maçının biletleri satışa çıktı.

Trabzonspor 17.04.2022, 13:49
Trabzonspor Kayserispor maçının biletleri satışta

Trabzonspor'un Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk karşılaşmasında 19 Nisan Salı günü saat 20.30’da oynayacağı Yukatel Kayserispor maçı biletleri bugün satışa sunuldu.

Bilet fiyatları şu şekilde belirlendi;

VIP Platinum: 750 TL

VIP Gold: 500 TL

VIP Silver: 300 TL

Batı: 100 TL

Doğu: 75 TL

Fırtına: 50 TL

Kale Arkası: 35 TL

Kulüpten yapılan açıklamada şu uyarılar da yapıldı;

Passolig gişeleri, Passo uygulaması ve passo.com.tr’den satışa sunulan elektronik biletler Passolig kartları ile satın alınabilecektir. Bilet kalması durumunda son gün TFF logolu kartlarla da bilet satışı gerçekleştirilecektir. Engelli biletleri ise Atatürk Alanı’ndaki Passolig gişelerinden temin edilebilecektir. Müsabakada kağıt bilet uygulaması da geçerli olacaktır.

Bilet alacak taraftarlarımızın aşağıdaki hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir:

TFF Sağlık Kurulu’nun almış olduğu bu karar neticesinde stadyumlara girişlerde 12 yaş altı kısıtlama kaldırılmış olup 7 yaş ve üzeri tüm taraftarlarımız için Passolig uygulaması geçerli olacaktır.

7 yaş ve altı çocuk taraftarlarımız ebeveynleri ile birlikte stadyumda maç izleyebilecektir.

Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır.

UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır.

Bir taraftar farklı T.C. kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Bilet gişeleri hafta içi ve hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasında, maç günü ise karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık olacaktır.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@