7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da yeni formaların fiyatları belli oldu

Trabzonspor rekor forma satışı hedeflerken fiyatlar da açıklandı

Trabzonspor 28.05.2021, 11:44 28.05.2021, 12:17
Trabzonspor'da yeni formaların fiyatları belli oldu

Trabzonspor’un Yatırımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Orhan, tanıtımını yaptıkları yeni sezon formalarının çok sevildiğini belirterek, bu sezon forma satışından rekor beklediklerini ifade etti Bordo mavililerde, satışa çıkacak çubuklu, açık mavi ve koyu lacivert üretilecek yetişkin formalarının 299 lira, çocuk formalarının ise 279 lira olacağı kaydedildi. 

Orhan, yaptığı açıklamada, çubuklu, açık mavi ve koyu lacivert üretilecek yetişkin formalarının 299 liradan, çocuk formalarının 279 liradan satışa sunulacağını kaydetti.

Her bir formanın ayrı bir anlam taşıdığını belirten Orhan, "Çubuklu tabii ki efsane formalarımızdan biri. İlk şampiyon olduğumuz 1975-1976 sezonunda futbolcularımızın üzerinde bu forma vardı. Bugüne kadar gelinen sezonların çoğunda da çubuklu formamız vardı. Bu sezon da çubuklu formamız olacak. Tabii bu formamız 1991-1992 sezonundaki çubukluyu anlatıyor. O dönemi bilenler formayı Lars Olsen ve Jacek Cyzio üzerinden hatırlıyor. Ayrıca o sezon Lyon maçında da bu formayı giyinmiştik." şeklinde konuştu.

İkinci formalarının ise açık mavi olduğunu ve göğüs kısmında beyaz şeritler bulunduğunu belirten Orhan, "Açık mavi yine bizim renklerimizden bir tanesi ve denizimizi temsil ediyor. Beyaz renk ise temizliğimizi." ifadelerini kullandı.

Alternatif forma olarak koyu lacivert formayı da satışa sunacaklarını anlatan Orhan, ''Geçen yılki siyah formamızın üzerinde de desenler vardı. Kulübümüzün kuruluşunda yer alan kulüplerin logolarını işlemiştik. Yine iki sezon önce yöresel keşan motifli forma üretmiştik. Bu sezon da Trabzon'un yöresel telkâri sanatını temsil eden işlemeleri formamıza yansıttık. Gayet de başarılı bir ortaya çıktı." diye konuştu.

Orhan, Trabzonspor'un sadece bir futbol kulübü olmadığını kaydederek, şöyle devam etti:

"Trabzonspor, kökleri Trabzon'da olan bir kulüp. Bir şehir takımı. Ama Türkiye'nin her yerinde dünyanın her ülkesinde de taraftarı olan bir kulüp. Trabzon'un ve taraftarlarımızın kültüründen bağımsız hareket edemeyiz. Şehrimizin folklorunu, denizini, yaylasını ve tarihini de içine alan bir kulüp Trabzonspor. Her sezon tüm bunları oluşturan kültürümüze yönelik forma çıkartmayı hedefliyoruz."

Yalçın Orhan, 2019 yılında 180 bin civarında forma sattıklarını, bu sezon ise sayının 80 binin üzerinde kaldığını kaydetti.

Orhan, bu sezon forma satışının az olmasının en büyük nedeninin koronavirüs salgını olduğuna dikkati çekerek, '' Gelirlerimiz neredeyse yarı yarıya düştü. Yeni sezon formalarımızdan çok ümitliyiz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yaşayan taraftarlarımız formalarımızı çok beğendi. İnşallah satış rekoru kırarız." değerlendirmesinde bulundu.


Yorumlar (12)
Tuncay 1 yıl önce
ben forma alırken fiyatına bakmam neticede Trabzonspor forması benim için manevi değeri önemli
Kemal 1 yıl önce
TS Club ürünleri spor mağazalarından ucuz. Tişörtler çok kaliteli. Yılda 2bin liralık alışveriş yapıyorum. Atlet, spor çorabı gibi sürekli kullandığımız ürünler de olsa hep TS clubdan alacağım
Bordo 1 yıl önce
Bu sezon lig de şampiyonluk için takım heryönden hazırlıklı olmalı idmanı futbolcusu taraftarı yönetim full konsantre start alıp başlamalı...avrupa maçlarında tür önemli keza avcı 2017 de ibb ile sevilla maçlarında başarılı oynattı elenmişti fakat ibb içerde dışarda iyi oynamıştı yani demem o ki hoca avrupa için de tecrübeli bu sezon başarı bekliyoruz.
Tirilyon alan topçu 1 yıl önce
Tasarımlar vasat tasarımcıyi tazeletin. Ayrıca 300 tl bi fakire veririm daha iyi.
Araklılı 1 yıl önce
Ben memurum benim bile gücüm anca bir formaya yeter en fazla ederi yüz tl olması gerekir eşe dosta çoluğa çocuğa hediye alırdık şimdi sadece kendimize alacağız satış politikası gözden geçirilmeli taraftar milyon euroluk adamların maaşı ödensin diye ts cluplarin abonesi değil takımına destek olmak ister ama bu fiyatlarla Trabzon'un yüzde sekseni forma almaz kalan zengin kesime anca satış yaparsınız
Hasan 1 yıl önce
Canın sağolsun kardeşim, forma alma bence, 5-70 liraya da çok güzel ürünler var. Biz Trabzonsporuz. Büyük bir aileyiz
1461 TRABZON 1 yıl önce
5000 yeni forma x 299 tl. = 1450000 x 2 yeni transfer = 2900000 tl. "Allah bereket versin başkanım"
halil bilgin 1 yıl önce
marifet 5000 forma satmak değil, marifet parasını verdiğin futbolcudan sahada karşılığını alabilmektir... 5000 forma sattığın kişiden 500 000 bin forma değerinde parayı çöpe attın Ne anladık ondan????
tonyalı 1 yıl önce
Fiyatlar muhteşem
Reco Baba 1 yıl önce
Herkes kesesine göre forma. Şapka. Rozet. Tişört. Atkı. Vs yüzlerce ürünümüz var haydi herkes bir gayret göstersin inşAllah sonunda karşılığını alacağız
Yazık Günah 1 yıl önce
Forma satışında patlama bekleyen zihniyet acınası...
İnsanlar işsiz kimisinin ekmek teknesi aylardır kapalı kira ödeyemiyor, belkide evine ekmek götüremiyor, belkide çocuğuma bir çift yeni ayakkabı alamıyor aylardır. Trabzon şehrinin hali zaten ortada iş sahası yok şimdi birde forma satışında patlama bekleyen sayın Trabzonspor satışlarıyla ilgilenen sayın arkadaşlar insanlar günlük ihtiyaçlarını gidermekte zorluk yaşarken 300₺ bir formaya vermesi gerçekten çok acı bir durum bana katılamayan bir çok arkadaş olacaktır ama bana katılacaklarda olacaktır. Trabzonda insanlar geçim zorluğundan ve işsizlikten intihar haberlerini okuyoruz. Bu intihar haberlerini ve bu 300₺ forma satışını altlı üstlü bir haber yapın inanların devreleri tamamen yansın. Saygılar ve Selamlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@