banner536

banner526

banner513

Trabzonlu vekillerin forma savaşı

CHP milletvekili ve AKP milletvekili arasında Trabzonspor forması neden giydin kavgası.

Trabzonspor 29.06.2020, 15:20
Trabzonlu vekillerin forma savaşı

CHP Trabzon milletvekili Ahmet Kaya Trabzonspor’un hakkının yendiğini ifade edip bunu Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’a bağlamış ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın akrabası olduğu ve bu nedenle koruduğunu ima etmişti.

Bunu da Trabzonspor formasıyla yapmıştı bu açıklamadan sonra AK Parti Trabzon milletvekili Salih Cora’dan cevap geldi 

Cora bugün mecliste Trabzonspor forması ile yaptığı açıklamasında Ahmet Kaya’nın Trabzonspor forması giyerek ve Trabzonspor’u konuşarak siyaseti alet ettiğini belirtip kayayı şov yapmakla suçladı Ahmet Kaya da buna karşılık  Cora’ya gönderme yaparak Türk futbolundaki adaletsizlikleri dile getirdiğimiz ve Trabzonspor’un haklarını savunduğumuz için bizi sporu siyasete alet etmekle suçlayan AKP milletvekili Salih Cora Trabzonspor forması ile yaptığı basın toplantısında Erdoğan’ın icraatlarını anlattı bu ne yaman çelişki dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (32)
Kenan 2 hafta önce
Ben akp chp anlamam arkadaş çıkın orda delikanlı gibi trabzonsporun haklarını savunun kimseye yedirmeyin Bu taraftarı da hasta etmeyin
Davut kazancı 2 hafta önce
Bu çok bilmiş Vekile soralım,Başakşehir spor'a İstanbul halk ekmeğin paralarını kim peşkeş cekiyordu
davut 2 hafta önce
Bay Cora ne dedi kulaklarıma inanamadım. REsmen rezillik
Mantıklı 2 hafta önce
Ahmet Bey’e sonuna kadar katılıyorum.Salih Çora’da kimi savunduğunu hala anlamış değil.Şimdi soruyorum:Kim gerçek Trabzonsporlu ?
Gözlem 2 hafta önce
Ahmet bey trabzonsporu savunuyor ya bi basın açıklaması yapsın gitsin peki Meral hanım damat trabzonsporu koruyor dediğinde neden çıkıp savunmadı trabzonsporu herkes kendi derdinde
Şevket61 2 hafta önce
Ahmet bey daha inandırıcı geldi bana. CHP Akp fark etmez adam olun.
mert 2 hafta önce
bizim taraftar artık şunu ayırt etmeli, ya akpyi savunacak ya trabzonsporu tutacak. ikisini birden desteklemek olmaz, bak akp milletvekiline güya ts yi savunacak yine işi erdoğanı övmeye bağlıyor. erdoğan hayranlığından ts yi unutuypsunuz, 2011i unutuyosunuz, olmaz böyle!
6161 2 hafta önce
Siyaseti Futbola bulaştiran Akp.
Lâedrî 61 2 hafta önce
Boşuna Trabzonspor üzerinden siyasî hesaplaşma yapmayın. Şike sürecinde hiçbir siyasî parti Trabzonspor'a sahip çıkmadı. Elbirliği ile yasayı değiştirip Fenerbahçe'yi kurtardınız. Trabzonlu vekiller samimiyse partilerinin ve liderlerinin şike sürecindeki tutumunu tenkid etsinler de görelim!
ayan 2 hafta önce
o yasa degısırken 1 kısı orda karsıcıktı sagolsun trabzon halkı sonrakı secımde onu mıllet vekılı secmeyıp falancılara %60 oyverdı sım dı falancılara oyverenler bos konusmasın
Ulaş 2 hafta önce
Kimin sov yaptığı açık değilmi? biri trabzonspora yapılan haksızlıklardan bahsediyor diğeri RTE nin icraatlarından. sayın cora milleti salak yerine koyma gümüşdağ mıdır ona birsey desene... RTE nin icraatları arasında basakşehiri sampıyon yapmayı- feneri şikeden kurtarmayı- trabzonun şampıyonluğunu fenere vermeyıde ekledın mı?
Hasan 2 hafta önce
Bursaspor şampiyon olduğu yıl Faruk ÇELİK aslanlar gibi Bursaspor'u savundu. Sözde Trabzonsporlu vekiller taraftarı olmayan Başakşehir karşısında bile gıkını çıkaramıyor. Korkmayın Trabzonsporu savunmak size zarar vermez. Biz torpil de istemiyoruz. Sadece adaletten yana olun yeter. Sayın Cora, Ahmet Kayayı eleştirmek yerine sen de savun Trabzonsporun hakkını. Geçen hafta şikeci Alanyasporu Akparti Antalyanziharet edip destek verdi haberin var mı? Bakasatesin yaptığı açık şike değil mi? Bize kaarşı oyunu teşvik değil mi?
İsmail kır 2 hafta önce
Bu takıma sadece köstek olanları önümüzden çekin biz hakem federasyon bizi şampiyon yapsın istemiyoruz yeterki eşit oynayalım her konuda oy istemeye gelince hepiniz Trabzonsporlu oluyorsunuz .seçimde oy pusulallarında sadece şampiyon Trabzon yazacak bunu bilin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@