Sosa’da Abdulkadir açıklaması “Aklını karıştırmayın”

Trabzonspor’un genç yıldızı Abdulkadir ve kaptanı Sosa basın toplantısı düzenledi.

Advertisement Advertisement

Haber61 - Spor Servisi

İkinci yarı hazırlıklarına Antalya’da devam eden Trabzonspor’da genç yıldız Abdulkadir Ömür ve Kaptan Sosa basın toplantısı düzenledi.

Abdulkadir’in performansı ve transfer söylentileri hakkında konuşan Sosa “Aklını karıştırmayın” ifadelerini kullandı Sosa “Sosa, Abdulkadir’in geleceği ile ilgili soruya, “Abdulkadir’in şuan ki durumundan dolayı bende çok mutluyum. Potansiyeli bizde görüyoruz. Çok önemli yerlere geleceğini bende biliyorum. Çok hassas olması gereken konu. Kendisine gelen veya gelebilen teklifler hakkında dikkatli olmalı. Her zaman antrenmanlarda her şeyi yapmaya çalışan onun da aklını karıştırmamak, farklı fikirler sokmamak adına biraz daha dikkatli olunmalı. Yönetim gerekli fikirleri alıyordır. Her zaman antrenmanı düşünen, birisi. Futbolda gün gün bakmak lazım. Şuandır.. Şuanda ne yaparsanız gelecekte karşılığın alırsınız. Şuanda iyi çalışıyor. O da gelecekte karşılığını alacaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 15:29

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serko61
Serko61 - 4 ay Önce

Adam dün geldi ama bizi çözdü Türkiye böyle parlamadan solan yıldızlarla dolu yönetimin dikkatli olması lazım tabi Abtusunda.

İbrahim
İbrahim - 4 ay Önce

Abduş’un kafasını korkarım Burak karıştıracak..

Hasan
Hasan - 4 ay Önce

Kaptan tam olmuş. Adam şeklen değil, saha içi -dışı hakkıyla kaptan. Abdulkadir ile transfer hiç konuşulmamalı. Bu çocuk gün geçtikçe kendisi büyürken armayı da büyütüyor. Yeni Abdulkadirler şart.

aslan61
aslan61 - 4 ay Önce

iyi ki sosa var abdulkadire yardimci oluyor insAllah o sene bu senedir.

banner426

banner204