7m


7m

hyundai

Hüseyin Çimşir: Artılarımız daha fazlaydı

Çimşir maçın ardından konuştu

Trabzonspor 10.01.2020, 17:28 10.01.2020, 17:49

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir, 1-0 kazanılan Partizani hazırlık maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Çimşir, önemli olanın skor olmadığını belirterek " Skora çok bakmıyoruz, ne yapmak istediğimizi değerlendiriyoruz. İlk yarı özellikle ne yapmak istediğini bilen bir takım gördük. Paslaşan, arzulu bir takım gördük. Şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Artılarımız bu maçta çok daha fazlaydı. Eksilerimiz yine var ama onları da en aza indirip artılarımızı çoğaltmaya çalışacağız.  Kısa bir kamp dönemiydi. İki hazırlık maçı yaptık, bildiğimiz oyuncular vardı. Alttan bazı oyuncualrımızı aldık onların ağabeyleriyle olan uyumunu görmek istedik. Novak, Yusuf ve Uğurcan aksilik olmazsa haftaya takımla çalışmaya başlayacaklardır." dedi.

Altyapıdan gelen gençlerin durumuyla ilgili olarak henüz netleşen bir karar olmadığını belirten Çimşir "Kimle devam ederiz kafamızda plan belli oldu. Bu süreç yarın antrenmanı bitirdiğimizde pazartesi günü toplandığımızda hangi oyuncularla devam edceğimize karar vereceğiz. Burada antrenman yapmaları değil gelişimleri önemli. En iyi gelişimi nerede sağlayacaklarını görmemiz lazım." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (6)
Ali Bayram 2 yıl önce
Cimsir çok büyük sorumluluk üstlendi, umarım bunun üstesinden gelir. Benim için tek ölçüt sampiyonluktur
GÜMÜŞHANELİ 2 yıl önce
Sevgili Cimşir moralini bozmak istemem ama vizyon ve misyon açısından bu takıma şimdilik hocalık yapabileceğini düşünmüyorum.
Iso_54 2 yıl önce
Hüseyin hoca sonuna kadar arkandayiz, Allah yar ve yardimci olsun elesdirenlere de Klopp Dortmundan once Barcelona da Mi oynadi Yada buyuk takim Mi calisdirdi buyuk hocalar da geldi ne yabdi bizi sampion mu yabdilar bi adama destek olun ya bu ne taraftar misiniz dusman misiniz????
ZugasiBerepe 2 yıl önce
Başkanım sonuna kadar destekciniz ama Hüseyini harcatıyorsunuz..kendi fikri yada farkı olsaydı 1.5 yıldır karaman müdahale ederdi..yazık oluyor koca sezon ne ünal doğruydu nede hüseyin doğru..Bu takımda son 1.5 yılda ki tek doğru Sosa'nın performansıydı ve o oynadığı için takımda oynuyordu.Yönetimsel karar ve tercihler sonuna kadar doğru olsada hoca konusunda ki kararlar yanlış.
ORHAN KİBAR 2 yıl önce
TEK DOĞRU ÜNAL HOCA KALSAYDI ŞAMPİYONLUK GELMEZDİ SONRADA BENDEN KİMSE ŞAMPİYONLUK İSTEMEDİ DERDİ AMA ŞİMDİ HÜSEYİN CİMŞİR HOCA İLE FUTBOLCULAR BİLE BİR HAYALİMİZ VAR DEMEYE BAŞLADI MÜCADELE EDER NE OLUR BİLEMEM AMA BENDEN KİMSE ŞAMPİYONLUK İSTEMEDİ DEMEZ
Akcaabat61 2 yıl önce
Klopla hüseyın kardeşimizi karşılaştıran olmuş cevap verme gereği duydum. Klop kendini kanıtlamış bi antrenör olarak liverpoola gitti şampiyonlar ligi finali oynayarak gitti. Hüseyin çimşire gelince adamı zorla topcu yaptık seviyoruz bisey demiyoruz eyvAllah ama nacizane şahsi fikrim bu kadroyla tecrübeli türk bi hoca şampiyon olabilir. Erken konuşup hüseyin hocanın teknik.adamligini sorgulamak istemem ama önyargı herkeste olduğu gibi bendede var. Saygılarımla..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@