7m

7m

hyundai

Galatasaray Maçı öncesi kritik toplantı! Haber61’e açıkladı!

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper, Trabzonspor taraftar dernekleri ile kahvaltıda bir araya geleceklerini söyledi.

Trabzonspor 28.11.2019, 20:34 28.11.2019, 20:48

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor Avrupa Ligi’nde evinde Getafe ile karşılaştı. Karşılaşma öncesi Haber61 Mikrofonlarına açıklama yapan Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper “Yarın taraftar dernekleri ile bir araya geleceğiz” dedi.

Trabzon’da düzenlenen ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın katılımıyla gerçekleşen 4 Uluslarası İpekyolu İşadamları Zirvesi için alınan güvenlik önlemleri hakkında konuşan Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper “Günler öncesinden Trabzon Emniyeti, Jandarma ve Sahil Güvenlik ile istişare yaptık ve güvenlik konusunda dersimize çalıştık. Çok şükür aksayan bir durum olmadı. Gayet güzel şekilde kendisini uğurladık. Avrupa maçımız içerideki son maçımız artık. İnşallah evimizde güzel maçlara ev sahipliği yapacak olan stadımızda son Avrupa maçımız. Dolayısıyla bu maç için de gerekli tedbirleri aldık Asıl önemli olan Galatasaray maçı. Gelirken kadrolara baktım genç ağırlıklı, seyir zevki güzel bir maç olacağını düşünüyorum.” İfadelerini kullandı.

Taraftar grupları ile bir araya geleceğiz

Galatasaray maçı öncesi de haber61 mikrofonlarına önemli açıklamalar yapan Alper “Yarın güzel bir etkinliğimiz var onu da buradan söyleyeyim. Bütün taraftar gruplarımızın liderleri ve onların yardımcıları ile yarın sabah polis evinde bir araya geleceğiz. Güzel bir hasbihal ortamı olacak. Onlardan beklentilerimizi, onların bizden beklentilerini birlikte fikir telakkisi yapmış olacağız.” Dedi.


Yorumlar (1)
İbrahim köseoğlu 2 yıl önce
İNŞALLAH TARAFTARI SUSTURMAZLAR. BASKI ALTINA ALIP GÜVENLİĞİ ABARTMAZLAR

Gelişmelerden Haberdar Olun

@