banner518

Flaş gelişme! Ekuban ameliyat olacak

Trabzonspor'dan Ekuban açıklaması geldi

Trabzonspor 11.09.2019, 22:15 12.09.2019, 09:08
Flaş gelişme! Ekuban ameliyat olacak

Trabzonspor'da antrenmanda sakatlık yaşayan Caleb Ekuban'ın ayağında kırık tespit edildi. Bordo mavili kulüp yaptığı açıklamayla Ekuban'ın ameliyat edileceğini duyurdu.

İşte yapılan açıklama;

Takımımızın bu akşam gerçekleştirdiği antrenmanda sol ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanan oyuncumuz Caleb Ekuban’ın muayenesi yapılmış, çekilen röntgen ve tomografisi sağlık kurulumuzca değerlendirilmiştir. Yapılan tetkikler sonrası sol ayak beşinci tarak kemiği tabanında parçalı kırık tespit edilen oyuncumuz Caleb Ekuban’ın ameliyat edilmesi gerekli görülmüştür.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (45)
0661 9 ay önce
bu nasıl antrenman bu şekilde birbirine girilir mi en faydalı adamı sakatladın faydasız!
0661 9 ay önce
yok izlemeden yazdım, kemik sesini duydun mu? demek ki yorum değil sorun boş kemal efendi, boş konuşmayacaksın!
Kemal 9 ay önce
Boş yorum yapmayın .. pozisyonu izledin mi ?
ZayeraliTs 9 ay önce
Beddua var üzerimizde arkadaşlar Kadir gecesi yapılan kutlamalardan dolayı. Yönetimimiz gereğini yapıp hayır dua almadıkça çok daha bekleriz şampiyonluğu biz.
ismail 9 ay önce
evet hemen takımı ofa götürüp nefesi küvvetli bir hocaya üfletmeli.
Vatandaş 9 ay önce
Yapılan yorumlardan dine bakış açımız belli. Her sakallı üfürükçü her kızlar gibi gibi daracık pantolon giyip sinek kaydı traş
Olan aydın ve dindar. Allah sonumuzu hayır etsin. Bu milleti kılık kıyafet değişikliği yaparak bu harf inkilabı yaparak dininden koparanların canı dinlenmesin
davut 9 ay önce
Bu çağda hala böyle şeylere inanmak..
kadim güçlü 9 ay önce
Haklısın kardeşim. Spor Bilimcilerinin acilen işine son verilmeli ve spor üfürükçüleri ile anlaşma yapılmalı.
sifteri 9 ay önce
bilimin dibine vumuşsun. idmanlara muska takarak çıksınlar. üflesinler zikir çeksinler
Dincikeri, tarkatcileri kovun. 9 ay önce
Tam tersi ömür koluna Arapça bir dövme koyduktan sonra uğursuzluk çöktü. Defolun gidin Arabistan'a. Çocukları rahat bırakın. Aykut gibi bir isidci tipli birini yarattınız. Kulübe kazık atıp gitti. Ömürden uzak durun iblisler. Bunlar günümüzü elimizden alıp anlamadıkları dille ufurerek gelecek satan pisliktir. Bunlara bulasanin hayatı düzelmez.
Vatandaş 9 ay önce
O anlamda söylemedik biz öyle olsa idi kafirler içecek su bulamazdı . Lafı anlanacak tarafından anla beyninle düşün kalbinle karar ver eğer varsa Allah dostlarına saygın anlarsın.
Hakan 9 ay önce
La saclama bu israil ligi komple yanmasi lazim o zaman
A hatilcik 9 ay önce
Nazar var
Msc 9 ay önce
Cübbeli Ahmet Hoca’ın başindaki zat en son şampiyonluk yaşadığımız gece Trabzondaymış O gece vaaz veriyormuş Kutlama seslerinden dolayı vaaz verememiş ve Trabzonspor için Allah bunlara bir daha şampiyonluk yüzü göstermesin demiş yaşim 33 ben unu 12 yaşimda Avni akerde maç izlerken yanımdaki abiden duymuştum İnanmayan varsa YouTube ye cübbeli Ahmet Trabzonspor beddua yazsın fatih Altaylının programında görsün gidelim o adamla konuşalim ölmeden Valla artık kafayı yicem ya
dogrucu 9 ay önce
cübbeli ts şampıyon olsun diyince ts şampıyonmu olacak.
Git cubbeliye şöyle kasinmasin 9 ay önce
Cubbelide o güç varsa yarın gidelim PKK bin tüm silahlarını iptal etsin. Olmazsa kafasına sikalim. Yani madem o gücü var, PKK değilde TS ye kullanıyorsa kurşunu hakediyordur.
Kalyoncu 9 ay önce
Cübbesi çıkacısıcayı övme o adam İngiliz ajanı
Gümüş29 9 ay önce
Ne alakası var be kardeşim, hurafeye saçmalığa inanmaktan vazgeçin artık, beddua eden vatandaş da trabzonspor a beddua ettiği için mi yıllardır kötürüm, mustafa yumlu yu beğenmeyenler size de yazıklar olsun, adam douglas gibi bamba gibi salakların hatalarından tut, bosingwa nın bekte biraktigi bosluğa kadar kademeye girmeye calisiyordu, bu tip pozisyonlar dışında sosa ve nwakaeme gibi kaliteli oyuncular bile defanstan çıkmaya çalışırken top kaptırdı gol yedik, sosa malatya macinda haksiz yere kirmizi yedi yenildik, arkadaşının kademesine girmeye calisirken yerini kaybetnesi dışında iki tane hatasını gösterin koca trabzon kariyerinde
Baha burak 9 ay önce
Nazara geldik. Adam, azim dolu bir hırsla kapasitesinin üstüne cıkmısti. Bu sakatlıklar bizi mahveder. Yerlerini alabilecek isimler şu an çok etkisiz. Sıra bekleyenler için mükemmel fırsat. Haydi meydan sizin
Türkday 9 ay önce
Futbolda var sakatliklar canimiz acidi ama neyapalim oyüzdendirki kadrolar 23 kisiden olusuyor tezzamanda döner insAllah.
Hasan 9 ay önce
Gidip takozları stoper diye alırsanız kemdi oyuncunuzu böyle sakatlarsınız. Bir sözümde M Yumlu gibi stoperi harcatan çok bilmişlere. O yumlunun oynadığı tskım TS dahil büyükleri beşlik yapıyordu. Bittik.
Tsli 9 ay önce
Kemal kardes ilk yarıda sakatlandı mustafa yumlu 1 sene oynamadı
Reca 9 ay önce
Bazen şer gibi görünenler hayır olabilir. Malatya mağlubiyeti gibi. İnşallah bu durum korayı veya Muhammedi kazanmamız sebep olur.
Kemal 9 ay önce
Mustafa Yumlunun oynadigi takim küme düstü birader.
Serko61 9 ay önce
Bu ne arkadaş başkan yarından tezi yok bu musibetlerden kurutulmak için kurbanmi kesersin ihtiyaç sahiplerine sadakami verirsin birşeyler yap artık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@