Flaş gelişme! Ekuban ameliyat olacak

Trabzonspor'dan Ekuban açıklaması geldi

Flaş gelişme! Ekuban ameliyat olacak
banner432

Trabzonspor'da antrenmanda sakatlık yaşayan Caleb Ekuban'ın ayağında kırık tespit edildi. Bordo mavili kulüp yaptığı açıklamayla Ekuban'ın ameliyat edileceğini duyurdu.

İşte yapılan açıklama;

Takımımızın bu akşam gerçekleştirdiği antrenmanda sol ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanan oyuncumuz Caleb Ekuban’ın muayenesi yapılmış, çekilen röntgen ve tomografisi sağlık kurulumuzca değerlendirilmiştir. Yapılan tetkikler sonrası sol ayak beşinci tarak kemiği tabanında parçalı kırık tespit edilen oyuncumuz Caleb Ekuban’ın ameliyat edilmesi gerekli görülmüştür.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 09:08

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
0661
0661 - 1 hafta Önce

bu nasıl antrenman bu şekilde birbirine girilir mi en faydalı adamı sakatladın faydasız!

0661
0661 @0661 - 1 hafta Önce

yok izlemeden yazdım, kemik sesini duydun mu? demek ki yorum değil sorun boş kemal efendi, boş konuşmayacaksın!

Kemal
Kemal @0661 - 1 hafta Önce

Boş yorum yapmayın .. pozisyonu izledin mi ?

ZayeraliTs
ZayeraliTs - 1 hafta Önce

Beddua var üzerimizde arkadaşlar Kadir gecesi yapılan kutlamalardan dolayı. Yönetimimiz gereğini yapıp hayır dua almadıkça çok daha bekleriz şampiyonluğu biz.

ismail
ismail @ZayeraliTs - 1 hafta Önce

evet hemen takımı ofa götürüp nefesi küvvetli bir hocaya üfletmeli.

Vatandaş
Vatandaş @ZayeraliTs - 1 hafta Önce

Yapılan yorumlardan dine bakış açımız belli. Her sakallı üfürükçü her kızlar gibi gibi daracık pantolon giyip sinek kaydı traş
Olan aydın ve dindar. Allah sonumuzu hayır etsin. Bu milleti kılık kıyafet değişikliği yaparak bu harf inkilabı yaparak dininden koparanların canı dinlenmesin

davut
davut @ZayeraliTs - 1 hafta Önce

Bu çağda hala böyle şeylere inanmak..

kadim güçlü
kadim güçlü @ZayeraliTs - 1 hafta Önce

Haklısın kardeşim. Spor Bilimcilerinin acilen işine son verilmeli ve spor üfürükçüleri ile anlaşma yapılmalı.

sifteri
sifteri @ZayeraliTs - 1 hafta Önce

bilimin dibine vumuşsun. idmanlara muska takarak çıksınlar. üflesinler zikir çeksinler

Dincikeri, tarkatcileri kovun.
Dincikeri, tarkatcileri kovun. @ZayeraliTs - 1 hafta Önce

Tam tersi ömür koluna Arapça bir dövme koyduktan sonra uğursuzluk çöktü. Defolun gidin Arabistan'a. Çocukları rahat bırakın. Aykut gibi bir isidci tipli birini yarattınız. Kulübe kazık atıp gitti. Ömürden uzak durun iblisler. Bunlar günümüzü elimizden alıp anlamadıkları dille ufurerek gelecek satan pisliktir. Bunlara bulasanin hayatı düzelmez.

Vatandaş
Vatandaş @ZayeraliTs - 1 hafta Önce

O anlamda söylemedik biz öyle olsa idi kafirler içecek su bulamazdı . Lafı anlanacak tarafından anla beyninle düşün kalbinle karar ver eğer varsa Allah dostlarına saygın anlarsın.

Hakan
Hakan @ZayeraliTs - 1 hafta Önce

La saclama bu israil ligi komple yanmasi lazim o zaman

A hatilcik
A hatilcik - 1 hafta Önce

Nazar var

Msc
Msc - 1 hafta Önce

Cübbeli Ahmet Hoca’ın başindaki zat en son şampiyonluk yaşadığımız gece Trabzondaymış O gece vaaz veriyormuş Kutlama seslerinden dolayı vaaz verememiş ve Trabzonspor için Allah bunlara bir daha şampiyonluk yüzü göstermesin demiş yaşim 33 ben unu 12 yaşimda Avni akerde maç izlerken yanımdaki abiden duymuştum İnanmayan varsa YouTube ye cübbeli Ahmet Trabzonspor beddua yazsın fatih Altaylının programında görsün gidelim o adamla konuşalim ölmeden Valla artık kafayı yicem ya

dogrucu
dogrucu @Msc - 1 hafta Önce

cübbeli ts şampıyon olsun diyince ts şampıyonmu olacak.

Git cubbeliye şöyle kasinmasin
Git cubbeliye şöyle kasinmasin @Msc - 1 hafta Önce

Cubbelide o güç varsa yarın gidelim PKK bin tüm silahlarını iptal etsin. Olmazsa kafasına sikalim. Yani madem o gücü var, PKK değilde TS ye kullanıyorsa kurşunu hakediyordur.

Kalyoncu
Kalyoncu @Msc - 1 hafta Önce

Cübbesi çıkacısıcayı övme o adam İngiliz ajanı

Gümüş29
Gümüş29 @Msc - 1 hafta Önce

Ne alakası var be kardeşim, hurafeye saçmalığa inanmaktan vazgeçin artık, beddua eden vatandaş da trabzonspor a beddua ettiği için mi yıllardır kötürüm, mustafa yumlu yu beğenmeyenler size de yazıklar olsun, adam douglas gibi bamba gibi salakların hatalarından tut, bosingwa nın bekte biraktigi bosluğa kadar kademeye girmeye calisiyordu, bu tip pozisyonlar dışında sosa ve nwakaeme gibi kaliteli oyuncular bile defanstan çıkmaya çalışırken top kaptırdı gol yedik, sosa malatya macinda haksiz yere kirmizi yedi yenildik, arkadaşının kademesine girmeye calisirken yerini kaybetnesi dışında iki tane hatasını gösterin koca trabzon kariyerinde

Baha burak
Baha burak - 1 hafta Önce

Nazara geldik. Adam, azim dolu bir hırsla kapasitesinin üstüne cıkmısti. Bu sakatlıklar bizi mahveder. Yerlerini alabilecek isimler şu an çok etkisiz. Sıra bekleyenler için mükemmel fırsat. Haydi meydan sizin

Türkday
Türkday - 1 hafta Önce

Futbolda var sakatliklar canimiz acidi ama neyapalim oyüzdendirki kadrolar 23 kisiden olusuyor tezzamanda döner insAllah.

Hasan
Hasan - 1 hafta Önce

Gidip takozları stoper diye alırsanız kemdi oyuncunuzu böyle sakatlarsınız. Bir sözümde M Yumlu gibi stoperi harcatan çok bilmişlere. O yumlunun oynadığı tskım TS dahil büyükleri beşlik yapıyordu. Bittik.

Tsli
Tsli @Hasan - 1 hafta Önce

Kemal kardes ilk yarıda sakatlandı mustafa yumlu 1 sene oynamadı

Reca
Reca @Hasan - 1 hafta Önce

Bazen şer gibi görünenler hayır olabilir. Malatya mağlubiyeti gibi. İnşallah bu durum korayı veya Muhammedi kazanmamız sebep olur.

Kemal
Kemal @Hasan - 1 hafta Önce

Mustafa Yumlunun oynadigi takim küme düstü birader.

Serko61
Serko61 - 1 hafta Önce

Bu ne arkadaş başkan yarından tezi yok bu musibetlerden kurutulmak için kurbanmi kesersin ihtiyaç sahiplerine sadakami verirsin birşeyler yap artık.