7m


7m

hyundai

Fenerbahçe'de büyük hazımsızlık! Trabzonspor'a suç duyurusu...

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 35. haftasında oynanan Trabzonspor - Fraport TAV Antalyaspor maçında açılan pankart için suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Trabzonspor 03.05.2022, 16:09 03.05.2022, 16:18
Fenerbahçe'de büyük hazımsızlık! Trabzonspor'a suç duyurusu...

Spor Toto Süper Lig'de 35. hafta mücadelesinde Trabzonspor, konuk ettiği Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak şampiyonluğunu ilan etmişti. Şampiyonluk sonrası Fenerbahçe'nin yaşadığı bunalım bir türlü geçmedi. Maçın bitiş düdüğü ile başlayan akıl almaz açıklama serisi bugün de sürerken sarı lacivertliler tribünlerdeki bir pankart için suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

İŞTE FENERBAHÇE'DEN YAPILAN AÇIKLAMA;

30 Nisan 2022 tarihinde Trabzonspor ve Antalyaspor arasında oynanan müsabakanın başlangıç düdüğünden önce Trabzonspor taraftarları tarafından açılan;

Trabzonspor yöneticileri ve güvenlik güçleri tarafından stadyuma girişi engellenmeyen pankartta, Fenerbahçemizi temsil eden kanarya figürü av tüfeğinin namlusunda yer alıyordu.

Bu pankart, 4 Nisan 2015 tarihinde futbol takım otobüsümüze yapılan, faillerinin hala bulunamadığı silahlı saldırıya atıfta bulunmakta ve bu hain saldırı meşrulaştırılmaya çalışılmaktadır.

Bu doğrultuda Türk Ceza Kanunu’nda yer alan; halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit, suç işlemeye tahrik, suçu ve suçluyu övme, halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama, kanunlara uymamaya tahrik, hakaret,

6222 sayılı Kanun’da yer alan tehdit veya hakaret içeren tezahürat, şiddete neden olabilecek açıklamalar şeklindeki düzenlemeler uyarınca İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na 10270651903 iş emri numarası ile suç duyurusunda bulunulmuştur.

Bu konunun takipçisi olacağımızdan ve bu pankartı hazırlayanların, bu pankartı stada sokanların ve buna engel olmayanların en ağır şekilde cezalandırılmaları için elimizden geleni yapacağımızdan Büyük Fenerbahçe taraftarının şüphesi olmasın.

Fenerbahçe'de büyük hazımsızlık! Trabzonspor'a suç duyurusu...


Yorumlar (5)
? 4 hafta önce
pankarta suç duyurusuna bulunmaya aklı çalışanlar......UEFA YA TAZMİNAT DAVASI AÇMAYA NEDEN YANAŞMIYOR ????????
Garip38 4 hafta önce
Duyanlara duymayanlara 2021/2022 ŞAMPİYONU KANIRTA KANIRTA TRABZONSPOR
? 4 hafta önce
2010-2011 de kanırta kanırta şampiyon trabzonspor.......aksini iddia eden uefa ya tazminat davasını açar......açmıyorlarsa ebediyyen sussunlar......
DeliDalga 4 hafta önce
Bu kitapsızları halen konuşturuyoruzya. İbrahim Ertürk abi az koşturmadı İsviçre ve diğer ülkelerde. Ama tamamen sahip çıkamadık ona. Birisi çıkıp, ben şike yaptıysam fenev için yaptım videosunu delil olarak sunamadı yüksek mahkemelere!!!ZIRT!
Reis61 4 hafta önce
mahkeme bütün sike tapelerini kanitlari mesru yoldan elde edilmedigini öne sürerek kabul etmedi ama yinede sikenin üzerini örtemediler, emek hirsizlari.. UEFA bunlara cezayi kesti ama Türkiyede yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@