Ersun Yanal sitem etti “Bir oyuncuyu sevip bir oyuncu sevmemek…”

Ersun Yanal maç sonu konuştu.

Trabzonspor 21.05.2017, 21:34 21.05.2017, 21:36
Ersun Yanal sitem etti “Bir oyuncuyu sevip bir oyuncu sevmemek…”

Haber61 - Spor Servisi -Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal Başakşehir karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.


Ersun Yanal, “Başakşehir’i kutluyorum. Uzun yıllara dayanan gelişleri var. Akıllı işler yapıyorlar. Sezon başı dağılmış transfer yapamayan hiç bir oyuncunun tercih etmediği bir takımdan buraya gelmek başarı. Bir bütün olmak gerekiyor. Biz takım olmak yolunda iyi şeyler yapmalıyız. Bir oyuncuyu sevip bir oyuncu sevmemek, birini sevip diğerine küfretmek bize yakışmaz” dedi.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
Erdal 4 yıl önce
TRT deki zurnacıbaşına göre Ersun hoca değil kendisi ile hami üstad
Erdal 4 yıl önce
Haklısınız hocam maalesef Trabzon'da futboldan anlamayanlar başta TRT de zurnacıbaşı size karşı taraftarı ayağa kaldırıyorlar
hasan 4 yıl önce
kahraman olmak zordur hocam üç beş ruh hastasınıda yenmek gerekir yola devam sakın bırakma
ts-61 4 yıl önce
Madem sevip sevmemek yakışmaz bize ersun bey neden 3 haftadır castilloyu oynatmadın bu akşam gördün neler yaptığını bize hikaye anlatma egolarını git başka yerde tatmin et
Yasar 4 yıl önce
Trübünlerin bu beklentisi gayet normal
ömer 4 yıl önce
Efsun efendi yaptığın icraatın nelere kadir olduğunu söyleyerek göstermiş oldun. Bizim insanımız alın terinin peşindedir. Şerefiyle on gol yesin önemli değil. ancak benim takımım on gole karşı bir gol atmak için mücadele edecek. Sen nasıl bir hocasın ki oynayan oyuncuyu kesiyorsun, üç gol yiyorsun adam değiştirmiyorsun. değiştirince 85 nci dakikada değiştiriyorsun. tribünleri rahatsız edip maça gelmelerini engelliyorsun. Yahu sen nasıl bir hocasın ki geçen sene takıma aldırmadığın ATTAMAH'ı bu gün överek konuşuyorsun. Oyun okuma yeteneğin sıfır, taktiğin sıfır, duruşun sıfır, takım çalıştırman sıfır, haftanın yarısını tatil yapman 10 numara. Sen nasıl bir hocasın ki 3 gün önce 120 dakika maç yapan takıma karşı 90 ncı dakikada maçı kurtarmak için Zeki'yi sahaya alırsın. Ayrıca böyle yaparak da Zekiyi taraftarın önüne atıp yem edersin. Yahu sen hoca moca değilsin Efsun YALAN'sın.
Volkan 4 yıl önce
Aman hocam geri adım atma. Yanlışların olabilir, kimse kusursuz değil. İlk gelişinde koskoca camiayı ayağa kaldırdın. İkinci gelişinde maalesef İho gibi bir felakete rastladın. Şimdi aklı selim hareket eden bir yönetimle birlikte bu kulübe başarıyı ve istikrarı getireceksiniz, buna inancım tam! Kariyerinde neler başardığını göremeyen insanların sana müdahale etmesine de müsade etme bir daha. Sonuna kadar arkandayız. Karşında her kim olursa olsun!
Laz haydar 4 yıl önce
Hadi is ara senin demenle taraftar topcumu sevecek isine bak yemiyorsa yolun acik olsun 50 inci yil yALAN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@