banner518

Barcelona'dan Abdulkadir Ömür tweeti!

Barcelona Twitter hesabından Trabzonspor genç yıldızı Abdulkadir Ömür ile ilgili paylaşım geldi.

Trabzonspor 08.12.2018, 22:02
Barcelona'dan Abdulkadir Ömür tweeti!

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdlkadir Ömür, Trabzonspor Dergisi'ne verdiği röportajda "İzlemeye doyamadığın oyuncu? , Kiminle aynı takımda oynamak isterdin? , Seni en çok ne büyüler? ve Gelmiş geçmiş en iyi oyuncu?" sorularına Barcelona'lı yıldız Lionel Messi'nin adını vermişti.

Barcelona Türkiye Twitter hesabı ise bu yorumların paylaşıldığı bir tweeti alıntılayarak "Trabzonspor'un genç yıldızı Abdulkadir Ömür'ün Messi hayranlığı görülmeye değer!" notunu paylaştı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (9)
Horyanlı kazim 1 yıl önce
Abdulkadir sen Abdulkadir ol başka bir olma sen sen mersi veya tersi deyil torunlarim ve evlatlarımızın hatırında örnek bir müslüman adı olsun aman sen sen Abdulkadir kal Türkiye mizde az yıldız yetişiyor yetişenler de yabancı yakıştırmalar yapılıyor sen Abdulkadir sin böyle seni torunlarmiz hatır lar inşAllah,
Trabzon: 1 yıl önce
Çok dogru bir seçim yaptı sorularla ilgili abdülkadir. Zaten oda bizim mesaimiz nazar deymesi;
Türkday 1 yıl önce
Trtsporda mustafa culcuyu dinledim, adam diyorki abdulkadir kendini cokcabuk yere atiyor.la resmen bictiler adami ikiyada üc sari var onlarida direk abdulkadirin ayagina bastilar resmen hatta macin basinda birtanedaha var onda faulbile vermedi hakem manyakbunlarya
Salih 6107 1 yıl önce
Mustafa Çulcu “Ferhat topla oynamasın mı? A. Kadir kendini yere çok kolay bıraktı. Pozisyon penaltı değil.” Diyor. Topla oynamak tabii ki onun da hakkı. Ancak topa en azından dokunması şart diye biliyoruz. Topa dokunamayıp hücum eden oyuncuya vurursa pozisyon penaltı olur değil mi S. Çulcu.
Sevgisiz61 1 yıl önce
Size acik ve net yaziyorum Abdülkadir Ömür ömerovic olsaydi suanki degeri en az 70 milyon € du Abdülkadir Ömür oldu icin 20 belkide 25 milyon € Satilir gercekten Stilli Messi ilk defa Dünyada suan benzeri bizde
semih köroğlu 1 yıl önce
dünyada başarılı olmak için 1 . yetenek olması gerekir 2. işine sadık olman gerekir 3. yaptığın işi reklam etmen gerekir yani sunman gerekir .
Abdülkadir ömür yetenek var . şimdi işine sadık olması gerekecek ve bu işi sunması gerekecek
eğer dünyada bu izlenip beğeniliyorsa bizler ona destek çıkmamız gerek
Salih zeki ÇOLAK 1 yıl önce
Abdul kadir kardeşim Rabbim seni ve Ulkemizin nesillerini istikametten ayırmasın. Sen işini yap yeryuzunun en şerefli insanı ALKAHA iman eden ve imanınin akabinde Rabbine ibadet edendir. Muslüman zaten örnek insandır.
Sen Messinin başarısını örnek al ama başka örnek istiyorsan Hazreti Peygamber ve Sahabiler.
Devlet başkanimiz Recep Tayyip ERDOĞAN .
Rabbim bahtıni acık etsin.
Selahattin Demirci 1 yıl önce
Mesai dünya yıldızı, yerli Messi bin önünde uzun yıllar var Allah yolunu açık etsn
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@