7m


7m

hyundai

Artvin'de 61 metrelik dev Trabzonspor bayrağı asıldı

Artvin’de Trabzonsporlu taraftarlar şampiyonluk kutlamalarına başladı. Bordo mavili taraftarlar, Yusufeli Barajı inşaatı kapsamında ilçe merkezinde yapılan Türkiye’nin en yüksek 3’. viyadüğüne 22 metre genişliğinde 61 metre uzunluğunda Trabzonspor bayrağı astı.

Trabzonspor 10.03.2022, 09:39 10.03.2022, 09:53
Artvin'de 61 metrelik dev Trabzonspor bayrağı asıldı

Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu'nun bitimine 10 hafta kala en yakın takipçisine 15 puan fark atan Trabzonspor, şampiyonluk yolunda büyük avantaj elde etti. Taraftarlar ise şampiyonluğun bu puan farkı ile artık kaybedilmeyeceğine inanarak kutlamalara şimdiden başladı.

Artvin’in Yusufeli ilçesinde bordo-mavi renklere gönül veren taraftarlar, hazırladıkları 22 metre genişliğinde 61 metre uzunluğundaki dev Trabzonspor bayrağını yapımı devam eden Türkiye’nin en büyük barajı olan Yusufeli Barajı kapsamında, sular altında kalacak olan ilçenin yeni yerleşimi yerine, ulaşımı sağlayan dev viyadüklerin arasına astı. 150 metre yüksekliğinde olan ve ilçenin neredeyse her yerinden görünen dev viyadüklere iki vinç yardımıyla Trabzonspor bayrağı asıldı.

Organizasyona ev sahipliği yapan Yusufeli Trabzonspor Okulu sahibi Mustafa Çakmak, “Türkiye’nin en yüksek 3. viyadüğü ilçemizde olması nedeniyle böyle bir organizasyona yapmayı planladık. Türkiye’nin diğer taraftar gruplarına göre biz biraz farklıyız, tabi ki de sevinçlerimiz kutlamalarımızda farklı olmalı. 61 metre uzunluğundaki bayrakla şampiyonluğumuzun fitilin ateşlemiş olduk” ifadelerini kullandı.

Artvin'de 61 metrelik dev Trabzonspor bayrağı asıldı

Artvin'de 61 metrelik dev Trabzonspor bayrağı asıldı

Artvin'de 61 metrelik dev Trabzonspor bayrağı asıldı
 

Artvin'de 61 metrelik dev Trabzonspor bayrağı asıldıArtvin'de 61 metrelik dev Trabzonspor bayrağı asıldı


Yorumlar (8)
Parabellum 61 4 ay önce
Helal olsun Artvinli kardeşlerimize. 2 yıl Artvindr görev yaptım... Merkez, Borçka, Şavşat, Murgul, Ardanuç hep trabzonsporulu dur... Sahil tarafı Hopa Arhavide zaten lazlar ve hemşinliler hep bizi tutar
Turgay 4 ay önce
Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
adem 4 ay önce
Rize ve Giresun sizden de bekliyoruz..
..... 4 ay önce
Rize merkez hep fenerlidir. Ama ilçeleri TS yi tutar ve destekler.
Ömer 4 ay önce
Helal olsun ❤️????????????????
Selim Can 4 ay önce
Artvinliler candır. Gururlandırdınız, duygulandırdınız bizi kardeşlerim.
Kudret 4 ay önce
Bu şampiyonluk 81 ilde kutlanacak. Dillere destan olacak.
Yener Fırtına 4 ay önce
2011 yılında hakkımızı gasp eden haramzadelere kapak olsun bu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@