7m


7m

hyundai

Ali Sürmen: "Yalvarıyorum, Kulübümüz elden gidiyor"

Ali Sürmen sonuçları ardından konuştu.

Trabzonspor 17.02.2018, 17:05 25.03.2020, 12:09

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor 41. Olağan genel Kurulu'nda yapılan seçimle yeniden Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı seçilen Ali Sürmen sonuçların açıklanması sonrasında açıklamalarda bulundu.


Sürmen yaptığı açıklamada, “Burada trabzonspora yakışır bir genel kurul gerçekleştirdik. Bunun yansıması mutlaka bu sene yapılacak olan Trabzonspor yönetimi genel kuruluna yansıması gerekir. Burada aday sıfatıyla da olsa cesurca birşeyler söyledim. Divan başkanı olarak seçilecek kişiye adaya karışma şansımız yok. Yönlendirme şansımız da yok ama trabzonsporu uçuruma gidecekbir maceraya sürüklenmemesi yönünde uyarma görevimiz daima olacaktır. Bugün seçildiğim gün bunu söylüyorum. 3 yıl önce seçildiğimde e söylemiştim. Biz bir olalım kavgaetmeyelim kavga ede ede sonucumuz işte bu. Kimin koltuğa oturacağının değil çözüm bulacağının önemi var. Şimdi seçilmiş yeni divan başkanınız olarak istirham ediyorum yalvarıyorum küskünlükleri bırakın kulübümüz elden gidiyor. Önümüzdeki günlerde divan olarak yapacağımız birlik beraberlik çalışmaları ortak akıl yürütme çalışmalarında hepinizin katkı sağlamasını bekliyrum. Kongre yarışında çok seviyeli güzel çalışma yapan kardeşime teşekkür ediyorum. Trabzonspor mutlaka ondan yararlanacaktır. Birlikte yürüdüğümüz sonuçta trabzonsporun aşamayacağı hiçbir sorun yoktur. Yeter ki önce benim koltuğum demeyelim, toplantıda ben yöneticiyim bunun için gidiyorum diyorsanız ordan bir sonuç çıkmaz. Şimdilik mesajlarım bunlardır. Önümüzdeki günlerde çalışmalarımıza da katkı sağlayın eleştireceğiniz şeyleri de mutlaka söyleyin. Yarınki maçta da trabzonspora başarılar diliyorum ve seçilen yönetimimi kürsüye davet ediyorum.” dedi.

Yorumlar (10)
Serkan 4 yıl önce
Kac donem secildin icraat sifir kulubun pattigini yenimi gordun bunca gereksiz isler yapilirken cikip iki kelime etmedin simdi ustanin gidici oldugunu gordun aklinca kendine yer yapiyorsun ayiptir ayip.
Ibrahim aslan 4 yıl önce
Kifayetsiz aciklamalar, bu vizyonsuz beyanlarin sahibi divan baskani olabiliyorsa kulup elden gitmis demektir.
Trabzonli 4 yıl önce
Kulüp bu noktaya gelirken Divan Başkanı baskasi mıydı? Etkisiz oldum diyerek kenara cekilmek yerine bos konusmaya devam ediyorsun.
akyazı 4 yıl önce
bundan önceki yıllardada başkanmışsınız ne yaptınız çok merak ediyorum insanlar trabzonsporu hep basamak ve rant olarak görüyor kulübün elden gittiğini yenimi gördün 3 senedir icraaatınız ne oldu bu yönde.....
Uğur sirin 4 yıl önce
Ben sizden bir şey anlamadım kimden yardım istiyorsunuz seçilen sensin ve 3 yıldırda orada oturuyorsun yiktiysanız klünü beraber yıktınız utanmadan yine aday oldun
Uğur sirin 4 yıl önce
Aynı hükümet taktiği sanki ilkeyi CHP yönetiyor her kötü olayı ona yıkıyor bunlarda ts nin başında sanki başkası var ona sesleniyor batıyoruz diye
Trabzonlu ali 4 yıl önce
Herkez bir rant peşinde bunun içi gerekirse ruhunu satıp bir cesetler baskabirseydegil kalmıyor geriye..!!
Su soruda akla geliyor kime satıyorlar ruhların?? Ben söyleyeyim
İstanbulun futbol jargonunu elinde tutan Baronlar..:((
Ee geriye ne kalıyor. ..?
Demonte ruhların satmaktan bahsediyordum ya; İşte cevabı ölümlere gizli; Ruh gidince geriye çürümeye üzere bir ceset kalıyor. Peki ne yapmamiz lazim gerekir ?? Cesedi gömmek., daha fazla koku yatıp rahatsızlık vermesin.
Bende Bu jargonunu yıkılan kadar, futbolu takip etmek gibi bir AHMAKLAR ORDUSUNA dahil olmak isremiyorum vesselâm. ..
Süleyman 4 yıl önce
Tebrikler ba$kan. Camianin bütünlügü için göstereceginiz gayreti önemsiyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@