7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Ahmet metin Genç'ten şampiyonluk açıklaması: Kutlamalar için...

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'ten şampiyonluk açıklaması geldi.

Trabzonspor 07.01.2022, 10:35 07.01.2022, 12:45

Trabzonspor Divan Kurulu yapıldı.

Divan Kurulu Toplantısında konuşan Ahmet Metin Genç şu açıklamalarda bulundu:

"Bu yürüyüşün sonu 2021-2022 sezonu şampiyonluğu olacaktır. Atatürk’ün sözünün Akyazı stadına yazılması için gerekli yerlere yazı yazılması gerektiği sözlerine değinmek istiyorum. Bunun için Cumhurbaşkanlığına veya herhangi bir yere yazı yazılmasına gerek yok. Gençlik spor İl Müdürlüğüne müracaat edilir ve gereğini yaparız. Atatürk Trabzon’a 3 kez teşrif etti. Samsun ziyaretindeki Trabzonlular ile ilgili sözünü hatırlıyoruz. Bu sözü gerekli çalışmayı yaparak bir anıt niteliğinde meydan da gerekli yerine koyacağız. 8. Şampiyonluğumuz şimdiden herekse hayırlı uğurlu olsun. Biraz daha süre geçsin şehrin süslenmesi ile ilgili de gerekli şeyleri yapacağız o iş de bizde."


Yorumlar (10)
Fuat İNCEHASAN 8 ay önce
Sen ne güzel bir insansın yaa. 8. Şampiyonluk diyorsun helal olsun Başkanım her seferinde üstüne basa basa söylüyorsun. Herkes cesaret edemez helal helal helal..Trabzon sizinle gurur duyuyor
Çağlar 8 ay önce
Sayın Başkan; Şehrin süslenmesinden ziyade şuanda kalkınma esnafı olarak mağduruz. Kalkınma esnafı için gerekli işlemleri de yapmanızı bekliyoruz. Sizlere ulaşamıyoruz. Dertimizi anlatamıyoruz. İşyerim pazartesi mühürleniyor. Siyasetinizi Futbol dışından yürütmenizi ve esnafın yanında olmanızı bekliyorum. Buyrun pazartesi mühürlenirken siyasetinizi yapınız!!
Semih Atik 8 ay önce
Yapmayın böyle saçma şeyler ! Havaya girmeyin! Bu rakipleri hırslandırır. Son düdük çalmadan asla yapmayın. Hele bir son düdük çalsın o zaman neler yapacağımızı dünya görecek. Lütfen biraz daha makul ve mantıklı hareket edin. Arkamızda Konya var
COVANNİ 8 ay önce
YA SAÇMALAMA SENDE. SON DÜDÜK SON DÜDÜK SEN HAVAYA GİRECEKSİN TAKIMI DA HAVAYA SOKACAKSIN. TAKIMDA KENDİNİ TETİKLEYECEK.
erdal küçük 8 ay önce
ben bursa da yaşayan bir hemşehrinizim ve gerçekten yaptıklarınızı takip ediyorum ve sizinle gurur duyuyorum . trabzona bir daha gelişimde sizi ziyaret etmek istiyorum..iyi ki varsınız..
adilhan 8 ay önce
seni seviyoruz metin başkan bunu bilesin
COVANNİ 8 ay önce
SAYIN BAŞKAN TRABZONSPOR ÜZERİNDEN DÜŞÜNCELERİNİZ GÜZEL AMA SİZİN ÖNCELİĞİNİZ ŞEHİR BU YÜZDEN ŞEHİRLE İLGİLENİN.
haci 8 ay önce
Yahu sen işine bak ortalıkta yürünmüyor, şampiyonluktan nemalanmaya çalışma sana burdan ekmek yok. seni öğrendik kimseyi daha kandıramazsın
sezer bayer 8 ay önce
Çok gereksiz, boş bir açıklama olmuş. Oynanmamış 19 maç "şimdiden şampiyonluk hayırlı olsun" demeye gerek yok. Önümüze bakalım. Kendi kendimizi rehavete sokmaya gerek yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@