7m


7m

hyundai

Ağaoğlu son gelişmeleri açıkladı: Transfer, teknik direktör ve altyapı...

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Haber61'e konuştu

Trabzonspor 06.01.2020, 19:27 06.01.2020, 21:41

Haber61 Spor Servisi / Antalya

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kampın gerçekleştirildiği Antalya'da Haber61'e özel açıklamalarda bulundu.

BU SÜREÇ ARTIK KONUŞULMAMALI

Ağaoğlu Ünal Karaman ile yolların ayrılması ve Hüseyin Çimşir ile yola devam edilmesi konusunun artık konuşulmaması gerektiğinin altını çizerek  "Bu süreci çok fazla uzatmayalım. Nedenleri de sonuçları da normal değildi. Trabzonspor bu yıl Hüseyin Cimşir ile yola devam edecek. Aynı geçen yıl altyapıdaki futbolcularla transfer yasağı olduğu dönemde yola devam ettiği gibi. Mevcut kadroyu en iyi tanıyan insan. 1. 5 yıldır takımın yardımcı antrenörü. Şuan itibariyle herşey olduğu gibi devam ediyor." ifadelerini kullandı.

ALTYAPI KONUSUNDA GEÇ KALDIK

Kampa altyapıdan 12 futbolcunun gönderilmesiyle ilgili konuşan Ağaoğlu "Altyapıdaki bazı oyuncularımızla ilgilenmemiz gerektiği kadar ilgilenemedik. Bir çok genç oyuncu var. Burada geçirecekleri süre kaderlerini belirleyecek. Benim tahminim en az 5 oyuncunun A takımda kalacağı yönünde. Bu konuda çok geç kaldık. Olmamız gerektiği yerde değiliz. Kaybolan süreye değilde önğmüzdeki süreye bakarak en efektif şekilde kullanmalıyız. Trabzonspor’un en önemli gelir kaynağı futbolcu satışı. Burada eksiğimiz var ama yakalayacağız." şeklinde konuştu

ONAZİ VE AVDİJAJ'IN DURUMU

Yolların ayrılacağı iddia edilen Avdijaj ve Onazi'nin durumuyla ilgili bilgi veren Ağaoğlu "Avdijaj ile ilgili gelişmeler var arkadaşlarımız takip ediyor. Onazi bizim sözleşmeli futbolcumuz. Nasıl yolları ayıracaksınız, para vererek, yok öyle bir durum." dedi.

TRANSFER ÇALIŞMALARI

Ağaoğlu, transfer çalışmalarıyla ilgili de konuşarak "Üzerinde durduğumuz ve çaba sarfettiğimiz tek transfer Ndiaye’nin transferiydi. Çok konuşulmadan bitirildi. Bir takım isimler vardı, onlarla ilgili bir takım çalışmalar yapıldı. Maliyet olarak bizim karşılayabileceğimiz oyuncular değiller. Kaldıki hocamızın da bu konuda net bir tavrı var. “Transfer yapmak için devre arasında transfer yapmayalım” dedi.  Elimizdeki mevcut oyunculardan çok daha iyi performans gösterecek ve onu hemen gösterecek, birkaç ay sonra uyum sağlayıp gösterecek, bunun bir anlamı yok." ifadelerini kullandı.

Kaynak gösterilmeden kullanılamaz


Yorumlar (9)
dördüncücemre 2 yıl önce
Ben bu Avdijaj konusuna takıldım bu oyuncunun kumaşı var üzerinde durulursa iyi paraya satarsınız. Şu anda kiralık verilmesinden yanayım.
Osman6154 2 yıl önce
advivajdan anca yoğurda salata olur
yasar 2 yıl önce
yaklaşık 25 maç yaptı takım, kaç maça katkısı oldu?? aşırı iyimsersiniz, bir halt olsaydı en az 5 gol ve en az 5 asisti olurdu, oynadığı sürede başka-sıradan isimde koysanız 2-3 gole katkı sağlardı zaten.
Harun 2 yıl önce
9'dan 3 çıkınca 6 kalıyordu başkanım.. Devre arası 9'dan 3 çıkınca N'diaye kaldı.. Sağlam bir stoper ve bir kanat oyuncu almazsanız sezon sonu Ünal hoca ile birlikte tatil yaparsınız artık.. Bari gereksiz şeyler konuşup taraftarın ağzının tadını kaçırma.. Ya da kısaca transfere ihtiyacımız var ama paramız yok falan de!!
davut 2 yıl önce
aynen başkan kulübü siyasete peşkeş çek ama hiçbir şey konuşmalım susalım
gariip ali 2 yıl önce
trabzon düşmanlarının yorumlarını anında silen bi yazılım olmalı....
05.Amasyali fanatik 2 yıl önce
Başkanım seni seviyoruz yüzünden gülücükler eksik olmasın bu sene takimimiz için hersey iyi güzel olurda dostlar mutlu düşmanlarda çatlar insallah
ZayeraliTs 2 yıl önce
Başkan bir kardeş olarak size naçizane önerimdir lütfen Trabzonspor’un başkanının ciddi olması lazım sevecen olmak niyetine yaptığınız açıklamalar makamınızın ciddiyetini bozuyor. İnanınki bizimde tecrübelerimizden bildiğimiz üzere Ünal Karaman’la olayın buralara gelmesinin tek sebebi makamlarınızı bırakıp abi kardeş gibi olmanızdır. Başkan’ın bir saygınlığı olacak hocada futbolcuda ona göre hareket edecek maddi imkanları sağlayacak ve gerektiğinde hesap soracak. Eğer siz Ünal hoca ile patron işçi konumunda kalabilseydiniz ne o işinden olacaktı ne siz üzülecektiniz nede onu küstürecektiniz camiaya karşı. O yüzden televizyonlara gazetecilere futbolculara konuşurken lütfen ciddiyeti elden bırakmazsanız ne siz nede bizler üzülürüz. İyi niyetinizden şüphemiz yok ama maalesef bunlar doğrular başkanım
Defanss 2 yıl önce
Sürekli agzin calisiyor hala defansa adam almadin trabzonsporu 50 kiloluk Türkmen denilen yetersize mecbur ediyosun.
Agzin sirf laf yapiyor bos yapma agaoglu defansa adam al yoksa yine bir e 3 koy 4 olur diyip ugurcanimi defans oynatacan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@