banner536

banner526

banner513

Ağaoğlu'dan Sosa yorumu! "Karar vermek zorunda olduğu birkaç tane konu var"

Başkan Ağaoğlu Sosa'nın durumu ile ilgili konuştu.

Trabzonspor 30.05.2020, 16:47 30.05.2020, 17:11
Ağaoğlu'dan Sosa yorumu! "Karar vermek zorunda olduğu birkaç tane konu var"

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor’da sözleşmesi sona erecek olan Jose Sosa’nın durumu ile ilgili Başkan Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.

Sosa’nın Trabzonspor ile devam etmek istediğini belirten Ağaoğlu, “Kendisinin karar vermek zorunda olduğu birkaç tane konu var” dedi.

Başkan Ağaoğlu, "Sosa ile sürekli görüşüyoruz. Kaptan ile kesinlikle aramızda finansal bir sorun söz konusu değil. Kendisinin karar vermek zorunda olduğu bir kaç tane konu var. İleriye dönükte kariyerini nasıl şekillendireceği konusunda düşünceleri var. Bu da çok kısa süre içerisinde netleşecek. Sosa kesinlikle bizimle devam etmek istiyor. Bu ifadelerimle sanırım, hakkında söylenen ve yapılan spekülasyonlara nokta koymuş olduk. Çünkü Sosa sadece bizim için bir futbolcu değil. Bu takımın önemli bir parçası, bu takımın kaptanı. Bu sıkıntılı süreçte Sosa, bizimle birlikte çok önemli sorumluluklar aldı. Kaptanımızla herhangi bir sorunumuz yok. Camiamız ve taraftarlarımızın gönlü rahat olsun" ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
Ts_61 1 ay önce
Hadi kaptan, ver artık kararını ligler başlamadan! İçimiz rahatlasin ve senin ile senenin şampiyonulugunu şimdiden kurgulayalim.
.. Rakipleri çatlat koçum!
gökhan 1 ay önce
madem vereceği kararlar vardı neden bunu bunca zamandır taraftardan sakladınız.yeni gelişen bir şey mi bu vereceği karar
mBurak 1 ay önce
Evet duygusal bir yapımız var taraftar olarak... Mesela Novak fenere gitti. Yine bonservis alamadan kaçan bir yabancı daha... Sosa da muhtemelen başka şeyleri bahane edip gidecek. Gitsinler de zaten. Gözüm yok peşlerinde ama yerleri iyi futbolcularla doldurulmalı. Benim için asıl önemli olan yerli ve yetiştirilmiş futbolcuların yuvadan kolay uçmaması. Yabancı konusunda çok da duygusal bakamıyorum.
Alp 1 ay önce
Bence bu söylemleri etik değil sosanın.Alacağı kararlar varmış çocuk oyuncağımı bu.Aylardır düşünememişmi.Bence Kanga ve İngiltere’den iyi bir 6 numara alın Sosayı lig bitene kadar oyalayın gönderin gitsin.Bu saatten sonra fayda sağlamaz....
Kemal SAKA 1 ay önce
Sosa bu takımın önemli bir parçası değil sadece; karakteridir. Parça bulunur ancak karakter kolay elegeçecek bir kapasite değildir. Sosa ayrılırsa çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağıma şüphe yok. Bu durum Ağaoğlu ayrılsa gibi etki yaratır. Bu parçalar tarihte her zaman kolay birleşmez, kadrini ziyadesiyle bilmek gerekir; yoksa uçup giden bir futbolcu değil, çok daha fazlası olacaktır. Konunun bu tarihe kadar uzaması her futbolcunun kafasını karıştırır, hiç bir profesyönel; belirsizlik hapsinde uzun dönem yaşayamaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@