7m


7m

hyundai

Afobe’nin 79 sırrı

Trabzonspor’da Afobe’nin 79 sırrı.

Trabzonspor 17.09.2020, 15:58
Afobe’nin 79 sırrı

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor, yeni transferi Afobe ile anlaştığını ve sözleşmesinin detaylarını Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP)’a bildirdi.

Bordro mavililerin sosyal medya hesabından yayınlanan videoda futbolcu, bu sezon 79 numaralı formayı giyeceğini açıkladı. Oynadığı takımlarda sürekli farklı numaralar giyen Afobe’nin Trabzonspor’da 79 numaralı formayı tercih etmesinin altında çok önemli bir neden yatıyor.

Oyuncunun 2019 yılında hayatını kaybeden kızı, 07.09.2017 tarihinde dünyaya gelmişti. Benik Afobe’nin 79 numaralı formayı da kızının doğum tarihi olduğu için seçtiği öğrenildi.  

Afobe’nin 79 sırrı


Yorumlar (6)
Asil 2 yıl önce
Biz her zaman farklı bir taraftarız bence ilk açılış maçında bütün tribünler bu küçük kızın yüzünü maske olarak takmalı ve tüm dünyaya Trabzon ve Trabzonspor'un sadece futbol olmadığını gösterebiliriz.
trabzonguldak 2 yıl önce
mekanı cennet olsun
Kemal SAKA 2 yıl önce
Kadere bak, bu tarih benimde doğum günüm. Hayatta bazı karşılaşmalar tesadüf değildir ve insanlar aslında birazda karşılaşmalar toplamıdır. Küçük melek için bir mum daha ekleyeceğim, cennet ona mekan... Ailesine ise sabır ve dayanma gücü eşlik etsin. Amin.
ALİ KARAKOÇ 2 yıl önce
AFOBE BAŞIN SAĞOLSUN..ALLAH RAHMET EYLESİN..ACIN ACIMIZDR.WELCOME TO AFOBE..BAŞARILAR AFOBE...YENİ KRAL OLMAN DİLEĞİMZLE...
Kocaeli 2 yıl önce
3 kez çapraz bağları kopmuş elimizde patlamaz inşAllah
İlginç 2 yıl önce
Bu adamın kafadan golü yok,nasıl forvet anlamadım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@