7m


7m

hyundai

Vakfıkebir Belediye başkanı Muhammet Balta: Sıra görülebilecek yatırımlarda

Vakfıkebir Beediye başkanı Muhammet Başta Haber61'e özel açıklamalarda bulundu.

Trabzon 26.05.2022, 23:33 27.05.2022, 13:58

Haber61 - Haber Servisi / Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta'an haber61'e özel açıklamalar geldi.

Balta şu ifadeleri kullandı;

Pandemi nedeniyle Ankaradaki Trabzon günlerini bir süredir yapamıyorduk. Pandeminin etkisini kaybetmesiyle birlikte 26-29 mayıs tarihlerinde bu etkinlik düzenleniyor. Güzel bir hava var bve ortam da rahat.  Millet bahçesinde yapıyoruz. Cumhurbaşkanımıza da teşekkür ediyoruz bu güzel alanı bize kazandırdığı için. Vatandaşın ilgisi de güzel. 

Vakfıkebirli ve Tüm Trabzonlu hemşeilerimizi ağırlıyoruz. Hem onlara ilçelerini hatırlatıyoruz.


Ben 8 yıldır görev yapıyorum. Bizim 8 yıllık dönemde yol ve alt yapı konusunda ciddi atılımlar yaptık. yaptığımız anketlerde ön plana o çıkıyoduk. 500 kilometrenin üzerinde asfalt ve beton yol yaptık. Onun haricinde sokak sağlıklaştırmaları, plaj, millet bahçesi. Kamu yatırımı olarak bölünmüş yolların yapılması. Organize sanayi bölgesinde çalışmalar devam ediyor. 

Yine kamu yatırımlarından uygulama oteli, fen lisesi, kapalı spor salonu, eğitime yapılan yatırımlar ve devam eden yatırımlar var.  Biz  belediye olarak vatandaşlarıızadn gelen istekleri değerlendirerek devam ediyoruz. Bunlar alt yapı yatırımlarıydı. Bundan sonraki süreçte vatandaşımızın görebileceği yatırımları hayata geçireceğiz. Şimdi Büyükşehir belediyemizin yapımını üstlendiği pazaryeri ve otopark projemiz var. Şu fiyat istikrarının gerçekleşmesi ile birlikte ihalelerimize çıkacağız. 
İmkanlar ölçüsünde, gayretle Vakfıkebirimize hizmet etmeye çalışıyoruz. 


Yorumlar (1)
misafir 1 ay önce
Sayın Başkan, Lütfen seçim vaatlerini yeri getir. Ayrımcılık yapma,
1 - Küçükdere Mahallesini içme suyu verdin Yalı Mahallesi üvey evlat mı? 5 yıl oldu su sayaçları takılalı su nerde ? neden vermiyorsun.
2 - 1874 yılından beri İlçe olan tarihi şehrin maalesef PAZARYERİ yok. 15 yıl önce ilçe olan Beşikdüzü kadar mı olamıyoruz.
3 - Yaz aylarının gelmesiyle ilçede araç çekmeye yer yok.
Tüm bu ve benzeri eksikleri kim yapacak ?
Sayın Cumhurbaşkanımıza duyurulur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@