Trabzon’da hasta yakını doktora oksijen tüpü ile saldırdı

Trabzon’da bir hasta yakını bayan doktora oksijen tüpü ile saldırdı.

Trabzon 26.04.2020, 15:09 26.04.2020, 15:44
Trabzon’da hasta yakını doktora oksijen tüpü ile saldırdı

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da bir hasta yakınının bayan doktora oksijen tüpü ile saldırdığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre akciğer kanseri tedavisi gören 65 yaşındaki T.A., bir yakını ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Acil Servisine geldi. 

Burada kendisi ile ilgilenen bayan doktor ile tartışma yaşayan T.A.’nın yakınının doktora oksijen tüpü mile saldırdığı öğrenildi. Araya giren güvenlik görevlilerine de saldıran hasta yakını Acil Serviste bir cama ve kalorifer peteğine zarar verdi.

Hastane önündeki Çevik Kuvvet ekipleri olaya müdahale etti. Gözaltına alınan şahıs hakkında işlem başlatıldı.

Trabzon’da hasta yakını doktora oksijen tüpü ile saldırdı

Trabzon’da hasta yakını doktora oksijen tüpü ile saldırdı

Yorumlar (60)
Vatandaş Rıza 8 ay önce
Kolayı var, 1- kendisinin ve ailesinin 10 yıllık sağlık hizmet bedelini cebinden karşılama cezası verilecek ve 10 yıl boyunca tüm sağlık harcamaları Tabipler Birliği fiyatı üzerinden değerlendirilerek rafura edileçek. 2. si: o servis Covid-19 luların bakıldığı servis orayagirip çıkan sağlık personelinin tam donanımlı bir şekilde girip çıktığı bilinmekte bu vatandaş enfeksiyon kontrol önlemlerini de hiçe sayarak hastaneyi, emniyeti de ciddi şekilde şüphe altında bırakacaktır. Bu zor günlerde verilebilecek en ağır cezanın ibret olması için verilmesini istiyorum.
Davut 8 ay önce
Ben dediklerinize katılmıyorum. Neden 10 yıl boyunca hizmet alsın ki? Böyle insanlara ibreti alem için hizmet verilmemesi gerekiyor
yorumcu 8 ay önce
sayin vatandas , Savas suclularinin bile , hatta en azili mahkumlarin bile saglik hizmeti hakki elinden alinamiyorken Siz nasil boyle bir mahrumiyeti kendisine ve ustelik ailesine reva gorebildiniz?Eger bu suc islenmisse , cezasi kanunlarimizda bellidir.Kaldi ki 10 yil boyunca SGK primi odedigi halde bir gun bile saglik hizmetinden faydalanmamis bir kisinin kesintileri TABİPLER BİRLİGİNİN BİLMEMNESİNDEN hesap edilip geri odeniyor mu ? odenmiyor. Siz bu adamin ve ailesinin 10 yillik saglik hizmetini tabipler birliginin bilmemnesinden fatura edecekseniz oncelikle bu zamana kadar odemis oldugu primlerini geri vermeniz lazim.Adam parasini pesinen odedigi halde almadigi saglik hizmetinden boyle bir suc isledi diye mi mahrum edilecek? Saygilar
Musa 8 ay önce
Vahşiyi atın tımarhaneye
Davut 8 ay önce
Bu şahıs o serviste yerleri temizlemek ile cezalandırılmalı. Ciddi söylüyorum kanunda idam yok böylr cezalarla bu gibilerinden kurtulmamız gerekiyor
61trabzon61 8 ay önce
Devletten aldığı tüm sosyal hakları elinden alınarak bundan sonraki sağlık harcamalarını cebinden versin. En az affa ugramadan 10 yıl hapis cezası alsın bakalım bu ankutlugu bir daha yapan cikarmi.
61trabzon61 8 ay önce
YORUMCU:yazmista yazmışsın. Ama boşa yazmışsın. Oksijen tupuyle bayan doktora saldıran yaratigi elestiren bir cumleni göremedim.demekki böyle bir nerdeyse doktora tuple saldırdı diye madalya vereceksin. Sana bisey söylemeye gerek bile duymuyorum. Boşa zaman kaybı. Agzin burnun yamuldugunda doktora değil o yaratigin yanına gidersin detavi olmaya
yorumcu 8 ay önce
Yuksek Performans ve daha fazla gelir elde etmek icin onune geleni ameliyat eden doktorlar ne olacak? Ucak dusunce pilot tutuklaniyor hepimiz gorduk peki siz hayatinizda ihmal ,yanlis mudahale, kasit ,yanlis ignr gibi sebeplerle insanlari sakat birakan veya olumune yol acan doktorlarin tutuklandigini gordunuz mu? haklarinda Sorusturma bile acilmaz.Buna izin veren sistem ne olacak? Tecavuzculer , katiller, onlar bunlar her turlu haktan faydalanirken bu adama en agir cezayi verince her sey duzelecek mi?Bu haberler doktorlar istedikleri gibi hastalar uzerinde denemeler yapsin,kessin bicsin kimselerde hesap soramasin diye abartiliyor.Once doktor ettigi yemine sadik kalacak.
Samed 8 ay önce
Laik devletlerin kanunları suç önlemez suçlu üretir. Onun o saldıran elini keseceksin bak bakalım bu olaylar yaşanırmı.
Atatürk cumhuriyetinin çocuğu 8 ay önce
Pek muhterem dinci arkadaş. Burası laik bir cumhuriyet beğenmiyorsan haritayı aç orta doğuya doğru bir bak sana uygun çok ülke var.
Ali 8 ay önce
Peki hırsızlık yapanların yetim hakkı yiyenlerin , bir oda dolusu dövizi sıfırlayanlara ne yapmayı tavsiye ediyorsun sn.şeriatçı Samed.!
ERN 8 ay önce
Sen laik olmayacaksın diye ben senin midesizliğini çekmek zorunda mıyım. İçeri gazetecileri atacaklarına bunları atsınlar, bak nasıl düzeliyor toplum..
Tetikçi 8 ay önce
Üzücü bir olay kardeşim keşke öyle olay cıkartmasaydın doktorlarımız olmasa biz ne yaparız inşAllah kanser hastamız iyileşir benim babamda kanserdi o hastanede babamı kaybettim Allah şifasını verir inşAllah
Dr . Doktor 8 ay önce
Yorumcu , bu vahşiyi evine al besle seni ısırdığında da bana gelme . Bu yaşa gelip semirip azdığına göre yeterince hizmet almış devletten . “Hizmet alamamışmış“ saldırdığın sağlık çalışanları sayesinde böğürebiliyorsun böyle . Bırak 10 yılı bu salgın döneminde senin gibileri 1 ay Amerika ya göndereceksin döndüğünde sağlık çalışanlarını. Ayağının altına paspas olursunuz .
Serkan 8 ay önce
@ERN, yobaz! Gazetecileri içeri atmıyorlar, bunu o yobaz kafana sok! Gazetecilerin sınırsız özgürlüğü yoktur. Sınırsız özgürlüğü olan hiç kimse yoktur. O haysiyetsizlerin neden hapishanede olduğunu sen de biliyorsun ama yobazlığın bunu kabul etmene engel oluyor. Yobaz!
ERN 8 ay önce
Yobaz diyene bak kol kesmeyi savunuyor. Kimseye sınırsız özgürlüğü var demedik zaten de basın özgürlüğü diye bir şey var ya o yok işte..
Ömer 8 ay önce
Allahın dangozları sizi
Ss 8 ay önce
Her şey bir kenara kendinden daha güçsüz birisine nasıl bu kadar ileri gider bir insan. personelin hatası varsa yasal yollarla hakkınızı arayın, kendisiyle konuşun. Konuşun ya bir kere de insan olun çok mu zor. Hasta yakınının psikolojisi var sağlık personelinin psikolojisi yok mu. Bu insanlar üzülmüyor mu birileri ellerinde ölünce. hastaneye keyfe keder gelenlere saygısızlıklara onlar sabrediyor siz de biraz sabredin ne olacak?

Kötü muamele gördünüz diyelim karşılığı bu mu. İnsanlar işlerine geldiğinde evlatlarının tecavüzcüsünü bile affediyor, sağlık personeline karşı bu öç alma niye. Kendinizden güçsüzlere karşı olan tavrınız ahlakınızı gösteriyor. Karşınızda bir siyasi olsa vali olsa kaymakam olsa bilemedin belki şöyle yapılı bir bey olsa haksızlık karşısında bile susardınız. İkiyüzlüsünüz. bahsi geçen doktor hanımın bebeği var. Kimsenin kimseye bu korkuyu yaşatma hakkı yok. bugün iki taraflı düşünmek lazım diyenler bir gün böyle hadsizlerle mutlaka bir yerde karşılaşacaktır.
Y 8 ay önce
Davranısı kesınlıkle yanlıs ama insanın aklına acaba neden boyle saldırdı sorusu da gelmıyor degıl
hekim26 8 ay önce
Doktoruna böyle saldıran başka bir ülke vatandaşı var mı acaba ?
neden mi 8 ay önce
çünkü hasta olan yakınıyla zamanında ilgilenmemiş. şimdi hastanede yatan hastası için herkesin gözü önünde şov yapıyor. sonra bakın babam için anam için ortalığı birbirine kattım diyecek. kendice kahramanlık yapıyor. Ama anasına babasına zamanında iyi bakanlar hastaları kötüleşince böyle olay çıkartmıyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@