alexa metrics

banner536

Trabzon’da AK Parti’den CHP’ye cevap: Bizim hedefimiz 6 vekil çıkarmak

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu’dan CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu’na cevap geldi.

Trabzon 06.12.2021, 14:55 06.12.2021, 15:16
Trabzon’da AK Parti’den CHP’ye cevap: Bizim hedefimiz 6 vekil çıkarmak

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, "İttifaksız seçimde AK Parti'nin 2 vekil şansı olur" diyen CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu'na "AK Parti ittifaksız girdiği seçimde 5 vekil çıkarma başarısını elde etmiş bir partidir. Cumhur İttifakı olarak hedefimiz 6 vekil çıkarmak. Bunu başarabilecek güçteyiz. Fakat eli kanlı terör örgütünün siyasi maşası HDP ile işbirliği yapan Millet İttifakı'nın Trabzon'da hiç vekil çıkarma şansı yoktur."dedi.

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu'nun hayal aleminde yaşadığını belirten AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu "CHP İl Başkanı Sayın Hacısalihoğlu'na şunu söylemek isterim. CHP'nin önümüzdeki seçimlerde Trabzon'dan Milletvekili çıkarma ihtimali çok düşük. Özellikle kendi tabanlarında dahi karşılık bulamayan bir milletvekili olan CHP'nin halkta karşılığı her geçen gün azalıyor. Biz AK Parti olarak tüm teşkilatlarımız da birlikte sürekli sahadayız, çalışıyoruz. Milletimizin ayağına gitmeye onların dertlerini, sorunlarını çözmeye devam ediyoruz. Hedefimiz, Cumhur İttifakı olarak önümüzdeki seçimlerde Trabzon'da 6 Milletvekilinin de 6'sını kazanmaktır. Daha öncesinde AK Parti olarak 6 Milletvekilinin 5'ni kazandık, Cumhur İttifakı olarak da rahatlıkla 6 vekil kazanabiliriz. Sırtını PKK'ya taslayan HDP ile işbirliği içinde olan Millet İttifakı'nın Trabzon'da bir karşılığı yoktur. Dolayısıyla Milletimizin terörle iltisaklı bir ittifaka verecek oyu da yoktur."ifadelerini kullandı.

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu'nun Trabzon'da yaşadığından emin olamadığını söyleyen AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu açıklamasını şöyle sürdürdü: "Trabzon'da bir tane Sanayi yatırımı kuramadılar demenin izahı mümkün değil. Trabzon'da yaşayan bir insan böyle açıklamalar yapmaz. Şehirle ilgisi alakası o kadar kopmuş ki Trabzon'da kaç tane Sanayi yatırımı yapıldığının farkında değil.

Trabzon'da AK Parti iktidarı dönemlerinde Arsin organize Sanayi Bölgesi'nin dışında Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi, Akçaabat Şinik Organize Sanayi Bölgesi ve Vakfıkebir Organize Sanayi Bölgesi oluşturuldu. Arsin Organize Sanayi Bölgesi'nin ise kapasitesi kat kat artırılarak altyapısı yeniden dizayn edildi. Daha bundan 1 ay önce sadece Şinik Organize Sanayi Bölgesinde Sanayi ve Teknoloji Bakanı mı sayın Mustafa Varank'ın katılımları ile birlikte 12 fabrikanın açılışını gerçekleştirdik. İşyeri, Parti ve ev arasında siyaset yapmayı alışkın olan CHP'nin İl Başkanı Sayın Hacısalihoğlu zahmet edip giderler ise eğer fabrikaları yerinde görebilir ve inceleyebilirler."

CHP İl Başkanı Hacısalihoğlu'nun açıklamalarında kendisi ile çeliştiğini vurgulayan İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu "Sayın Hacıosmanoğlu, acil üretim ekonomisine dönülmeli diyor ama faiz düzenine destek veriyor. Yüksek faizin olduğu yerde üretimin olmayacağının biri tarafından ona anlatması gerekir. AK Parti'nin bugün kurmuş olduğu ekonomik sistem tamamen yerli ve milli üretime dayalı kalkınmayı hedefleyen bir modeldir."dedi.


Yorumlar (28)
Ali Kemal Bektaş 2 ay önce
Trabzona hangi hizmeti yaptınızda 6 milletvekili çıkaracaksınız yandaşların cebini doldurmaya devam edin siz millet artık uyandı
Geliyor Gelmekte Olan
Her şey Çok Güzel Olacak
Mantıksız 2 ay önce
Aloooo. O bahsettiğin İ. Melih değilmiydi ya ? :-)))
adı lazım değil baş harfi İ 2 ay önce
aynen kanka istanbulu yediğiniz gibi memleketi yersiniz
aa 2 ay önce
1 tek vekil çıkartın öpüp başınıza koyun
rıza 2 ay önce
birisi denen trol, yol yakınken akpyi bırak, karşı tarafa geç. Sen işini bilirsin. Nerden voleyi vuracaksan o tarafa, hadi. Vatan falan senin neyine, nerde çıkarın var oraya
Ali 2 ay önce
Milletin gündemi ekonomi, iktidar parti mensuplarının gündemi vekil sayısı koltuk falan. Bari bu açıklamayı şimdi yapmayın. Yazık yani
birisi 2 ay önce
ahahahaha chpden mi bahsettiğini sandın :)))))))))))))))))))))))))))))))
arif 2 ay önce
akp yine her zamanki gibi en çok beslendiği terörden medet umuyor. her zorda kaldığında yok eli kanlı yok hdp. siz kimsiniz ya, pkk da sizsiniz, eli kanlı da sizsiniz düşün milletin yakasından
HAKLI 2 ay önce
adam terörü bitirdi terörü siz nasıl insanlarsınız! sizin gibiler gider hdp ile ittifaka oy verir sonra pkk ile siz yandaşsınız der! lütfen bu şehitler sıratta sizinle karşılaşsın!
SUKENARLI 2 ay önce
Hele sandık gelsin bakalım. 6 vekil mi çıkarırsınız yoksa boyunuzun ölçüsünü mü alırsınız .
desteptul.... 2 ay önce
cikartirsiniz ,
rize , trabzon , ordu , samsun , sakarya uyuyor .akp buralardan oy alir .
HALİL 2 ay önce
Göreceğiz seçimde kaç vekil çıkaracaksınız 1 tane çıkarırsanız elinizi öpün başınıza koyun
İLHAN KARAMAN 2 ay önce
HAYAL İYİDİR
ESER 2 ay önce
Bence hedef 7 olmalı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@