Trabzon'da düğün konvoyunda drift yaptılar!

Trafik kazaların çokça yaşandığı Trabzon'da düğün konvoyunda 'drift' tepki aldı.

Trabzon’da düğün konvoyunda 'drift' olarak adlandırılan, sürücüsünün aracı kaydırma hareketleri yapmasının görüntüleri, tepkilere neden oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Trabzon Valisi Yücel Yavuz'un da etiketlenerek paylaşıldığı görüntüler üzerine sürücünün yakalanması için polis ekipleri harekete geçti.

Kentte, Beşirli Mahallesi ve Akyazı mevkiindeki Karadeniz Sahil Yolu'nda düğün konvoyun önünde yer alan modifiyeli otomobilin sürücüsü, drift yaptı. Drift yaparak ilerleyişini sürdüren konvoyun görüntüleri de cep telefonu kamerasında kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerde aynı otomobilin karayolu üzerindeki yaya üst geçidi çevresinde ve bazı bağlantı yol güzergahında drift yaparak trafiği tehlikeye soktuğu gözlendi. Sosyal medyada bazı takipçiler de tepki koyduğu görüntüleri, twitter üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Trabzon Valisi Yücel Yavuz'u da etiketleyerek paylaştı, sürücün yakalanmasını istedi. Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri otomobil sürücünü yakalamak için çalışma başlattı.

Trabzon'da düğün konvoyunda drift yaptılar!

Trabzon'da düğün konvoyunda drift yaptılar!

Trabzon'da düğün konvoyunda drift yaptılar!

Trabzon'da düğün konvoyunda drift yaptılar!

Trabzon'da düğün konvoyunda drift yaptılar!

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 16:27


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzon
Trabzon - 5 ay Önce

Geçen hafta bütün mahalle 10dk bi ruh hastasının egzoz sesini dinledik. Bunlara neden önlem alınmıyor bu kadar zor olmaması lazım.

XİKKAH
XİKKAH - 5 ay Önce

Yakalayacaksın bu terbiyesizleri basacaksın dayağı aksama kadar 1 öğün dayak 10 dk mola. İnsanların hayatı bu kadar ucuz olmamalı

emrah
emrah - 5 ay Önce

bir çok avrupa ülkesin de bulundum ben böyle saçmalıklar görmedim bu nasıl bir iş iç dünyaların da ne var bu insanların

Gungor
Gungor - 5 ay Önce

Şehir eskiyalari

izzet
izzet - 5 ay Önce

olis görev yapmaz ise en ağır cezayı kesmez ehliyete el koymaz ise hergün devam eder

Spor olsun
Spor olsun - 5 ay Önce

Bu yetenekli gençlerimize spor amaçlı drift yarışması yada festival duzenlensin yeteneklerini orada sergilesinler herkes görsün yoksa böyle olmaz gençlik.

FATİH
FATİH - 5 ay Önce

caydırıcı ceza yok cezayı uygulayacak yürekli polis yok hepsi korkuyor halk tepkisiz polisi aramıyor gerçi polisi arasa ne olur polis ilgilenmiyor

Akkan
Akkan - 5 ay Önce

Her dugunde gece tarisi hasta var cocuk var demeden bu rezilliklere maruz kaliyoruz. Tamam dugundur eglencedir ancak bu kadari da fazla emniyet bir tedbir alsin artik.


banner426

banner432

banner454

banner443

banner441

banner393