Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon'da 19 Mayıs paylaşımı tepki çeken doktordan açıklama geldi

Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Onkoloji Uzmanı Dr.Ahmet Zengin, sosyal medya hesabında yayınlanan ifadeler ile ilgili açıklama yaptı.

Trabzon 19.05.2020, 18:06 19.05.2020, 18:19
Trabzon'da 19 Mayıs paylaşımı tepki çeken doktordan açıklama geldi

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Onkoloji Uzmanı Dr.Ahmet Zengin’in sosyal medya hesabında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yaptığı düşünülen paylaşım herkesi şok etmişti.

Hakaret içeren sözler bir anda sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Aynı zamanda Çaykara ve Dernekpazarı Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı olan Onkoloji Uzmanı Dr. Ahmet Zengin’in sosyal medyada bir paylaşımında, “Buna bayram diyen şerefsiz ve şahsiyetsizdir, din düşmanı zihniyeti kınıyorum” ifadeleri görülmüştü..

Tüm bu gelişmelerin ardından tüm gözler Dr. Ahmet Zengin’e çevrildi. Sayfasındaki ilgili paylaşımların silindiği görülen Zengin, yine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Dr. Zengin açıklamasında “19 Mayıs ile ilgili paylaşım bana ait değildir. Facebook hesabım çalınmıştır” ifadelerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
Uğur yalçın 5 ay önce
Peki o zaman yeni Facebook sayfandan 19 mayısı kutlarsın artık yada herzaman yaptığınız ğibi önce söyleyip zoru ğörüncede maalesef böyle evcimik ğibi Asena ğibi anladınız işte bu Daha kötü neysen o ol fikrini hakaret etmeden söyleyebilmeyi bir tıp doktoru olarak en azından öğrenmiş olman ğerekirdi ama kabeye ğitsede değişen bir olay yok o yararıkta
Hasan 5 ay önce
Açık yazayım dr bozuntusu hadis, tefsir, siyeri nebi,kuranı kerim, Arapça fıkıh, kelam bütün din derslerini görmüş bir İHL mezunu olarak milli bayramların hepsini şerefle, gururla kutluyorum. Ben din düşmanı mıyım? Neden herşeye müdahele eden iktidar bu tür hassas konularda sus pus. Sokun gitsin. Diplomasını yırt gitsin çobanlık yapsın. En azından adam savcılıkta ifadeye çağırır. Biz vatan ve millet, mukaddesat sevdalısıyoz. Aksine bu türler cibilliyetsiz millet hainleri. İslamı kullanarak milli değerlere hakaret ediyorlar tuh olsun.
King.. 5 ay önce
Yalancıyı eşekler öpsün ( bu paylaşımda bana ait değildir )
Alp TÜRK 5 ay önce
Ben yazmadım dış güçler yazdı..
Mehmet 5 ay önce
Bu zihniyetteki adama tedavi olmam bundan bana virüs bulaşır ölürüm daha iyidir
Agah 5 ay önce
Son zamanlarda bu Facebook’um çalıntı işi moda oldu samimiyseniz davacı olun gerçek suçlu bulunsun Türk düşmanalrının topraklarımızda nefes alması bile hainliktir nankörlüktür
Poyraz 5 ay önce
Sevmek zorunda değil hakaret etmek hadsizlik
ali 5 ay önce
sevmek zorunda. hem türkiye cumhuriyeti kazanımlarından faydalanacaksın hem değerlere küfredeceksin. bu cahil doktorun fetöcü memurlardan pkk lı memurlardan ne farkı var. bu milletin değerlerine sahip çıkmak ve korumak zorunda.
İsa Sayar 5 ay önce
Sağlık çalışanlarına bu şekilde saldırılmasını kınıyorum. Bu doktor bey kim bilir kaç kişinin hayatını kurtardı. Madem görüşünü beğenmiyorsunuz tedavi olmayın.
ali 5 ay önce
gitsin yunanistanda yapsın doktorluğunu.
komeralı 5 ay önce
tamam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@