7m


7m

hyundai

Selahaddin Çebi: "Trabzon’un sıradan bir il olmadığını görüyoruz"

Selahaddin Çebi Haber61'e konuştu.

Trabzon 26.05.2022, 15:59 26.05.2022, 16:49

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Ankara Trabzon günlerinde Haber61 standını ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Selahaddin Çebi, “Trabzon’un sıradan bir il olmadığını görüyoruz. İki yıl aradan sonra Trabzon her yerde ve Bize her yer Trabzon. Stantları dolaşacağız ve vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Dünyayı Trabzon’a getirebilecek güçteyiz. Trabzonspor’umuzun stadının yanında daha büyük ve daha güzelini yapabileceğimizi düşünüyorum. Şampiyonluktan sonra kutlamalarda da şampiyon olduk. Ne zaman güleceğini heyecanını yaşayacağını iyi biliyor. Trabzon Ankara'ya güzel bir enerji kattı.” dedi.

Haber61 - Haber Servisi - 

Selahaddin Çebi: "Trabzon’un sıradan bir il olmadığını görüyoruz"
 


Yorumlar (2)
sebahattin 1 ay önce
getirmeden önce yolları bitirirsiniz inşAllah
baboli 1 ay önce
süleyman nazif ne demişti ferden ukala içtimaen budala şu i am No:1 i ma legend ayaklarını bırakında ayaklarımız yere bassın biraz nasıl sıradan bir il değil sanayi mi fırlamış tarım mı coşmuş teknoloji üsleri mi sığmıyor şehire silikon vadisi oldukta haberimiz mi yok yalanlara hem kendimizi hem çevremizdekileri inandırıp yaşamayı bırakmadan bu şehir bir adım ileriye gitmez. ozaman gelsin emrahtan ye ye ye ye ye ye ye kürküm yeeeeeee

Gelişmelerden Haberdar Olun

@