banner539

banner526

banner533

banner513

Gümrükçüoğlu: "Nifak tohumu ekemeyecekler"

Başkan Gümrükçüoğlu Kutlugün köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Trabzon 13.11.2017, 10:33
Gümrükçüoğlu: "Nifak tohumu ekemeyecekler"

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar ilçesinin Kutlugün Mahallesi’nde vatandaşlarla sohbet etti.


Mahalledeki temaslarında hemşehrileri ile görüşen Gümrükçüoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bölgesindeki politikalara yön veren bir ülke haline geldiğini söyledi. Şer odaklarının bundan rahatsız olduğunu kaydeden Gümrükçüoğlu, “İşte bu nedenle ülkemizde 15 Temmuz yaşandı. Şer odakları, içimizdeki hainlerle birlikte Devletimizi ele geçirmek istedi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde büyük Türk milleti birkaç saat içinde bu oyunu bozdu. Şer odakları bundan önce olduğu gibi bundan sonrada oyunlarına devam edecektir. Ancak bizler millet olarak bir ve beraber olduğumuz sürece her zaman kazanan biz olacağız. İşte bu nedenle birlik ve beraberliğimizin arasına nifak girmesine asla izin vermeyeceğiz. Bu milletin arasında nifak tohumları ekmeyi başaramayacaklar. Tek devlet, tek millet, tek bayrak, tek vatan ilkesinden taviz vermeyeceğiz” diye konuştu.

Gümrükçüoğlu: "Nifak tohumu ekemeyecekler"
 
YOL ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ

Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında da Kutlugün Mahallesi sakinlerini bilgilendiren Gümrükçüoğlu, “Altyapıdan üst yapıya, ulaşımdan imara kadar her alanda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mahalle yollarımızda çok ciddi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. ‘Benim yolum henüz yapılmadı’ diyenler olabilir.  Hemşehrileirm bilsin ki, belli bir program dahilinde sırasıyla bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Trabzon’umuzun mahalle yollarında nerede ne sorun varsa hepsinden haberdarız. Geçici değil kalıcı çalışmalara imza atıyoruz. Yaptığımız yol çalışmaları halkımıza uzun süre hizmet verecek olan çalışmalardır. Program dahilinde yol çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Gümrükçüoğlu: "Nifak tohumu ekemeyecekler"

Gümrükçüoğlu: "Nifak tohumu ekemeyecekler"
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@