Eren Bülbül'ün intikamı alındı!

Maçka'da kaçmışlardı, Güce'de vuruldular

Eren Bülbül'ün intikamı alındı!

Advertisement Advertisement

Haber61 Haber Servisi

Trabzon Maçka İlçesi’nde kaçan teröristler Giresun'da vurularak yakalandı.

Giresun’un Güce İlçesi’ndeki jandarma komando ve JÖAKlar tarafından sıkıştırılan teröristler Zap’ın grubundan Sorej ve Berhudan, etkisiz hale getirildi.

Eren Bülbül saldırısını yapan teröristlerin de Giresun'da yapılan çalışmada öldürüldüğü bildirildi.

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Giresun'un Güce ilçesinde bugün ölü ele geçirilen 2 teröristin geçen yıl Ağustos ayında Trabzon'un Maçka ilçesinde 15 yaşındaki Eren Bülbül ile astsubay Başçavuş Ferhat Gedik'i şehit eden terörist grubundan olduklarını söyledi.

Partisinin Yenimahalle fuar alanında düzenlendiği iftar yemeğinde konuşan Bakan Soylu "Size bugün bir haber vereceğim. Terör örgütü her yerde başımıza musallat oluyor. Biliyorsunuz geçen yıl da yine bir evladımızı Eren Bülbülümüzü ve bir astsubay başçavuşumuzu burada şehit etmişlerdi. İşte o gruptan 2 kişi bugün Giresun Güce'de kahraman askerlerimizin, jandarmamızın, komutanlarımızın ortaya koymuş olduğu operasyon sonucu öldürüldüler. Bu millete gözyaşı akıttıranı, bu millete sıkıntıya uğratanı, kimsenin yanında kalmayacağını bu millet ahdetmiştir, yemin etmiştir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 22:34

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ersan
Ersan - 12 ay Önce

Eren kanını helâl etmiş midir?... Rahat uyu Eren, Hak rahmet eyleye...

As61
As61 - 12 ay Önce

Açılım yapıyorum de bitmiş pkk yı canlandır binlerce askerini polisini vatandaşını bunlara öldürt sonra vurduğun iki çakalıda bak kanınızı yerde bırakmadım de.Yok ya!!! Şehitlerimizin asıl katili bu açılım saçmalığını yapan iktidar sahipleridir.NOKTA . Siz yok olmadan kanları hep yerde kalacak.

kazım
kazım @As61 - 12 ay Önce

teröristbaşı imralıda, iktidar herşeye muktedir. Yasayı geçir meclisten, teröristbaşını AS! gerisi hikaye, lagaluga.

Oktay
Oktay @As61 - 12 ay Önce

As61.Tamam Iktidar Açilimi yapmakla suçludur. Selahattin Demirtaşa Özgürlük isteyen,PKK Cenazelerinde Gözyaşi döken Muhalefete ne diyeceğiz?

Kenan
Kenan @As61 - 12 ay Önce

Resmen saçmalamışsın.bence bu kan sen ve senin gibi düşünenlerin ellerinde.yok neymiş pkk bitmişmiş açılım olunca canlanmışlar.bu hainler bitmez ne olursa oldun bitmezde.sen bile hükümet olsan bitmez.çünkü bunların kanı bozuk.yediği kaba pislerler

Tolga
Tolga - 12 ay Önce

Çocuğu çelik yelek siz amatörce goturduler.

ozgur ata
ozgur ata - 12 ay Önce

o turk tarik denen serefsizi de bir oldurseler de keyfimiz katlansa.

Tolga
Tolga - 12 ay Önce

Bunlar danışıklı dövüş.hani referandumdan sonra bunlar fetoculari asacakti.meydanlarda önüne gelsin hemen imzaların diyorlardı nerde.niye getirmedikleri.hani ekonomi sahlanacakti ne oldu battı ekonomimiz .şimdide aynı narayo atıyorlar millet de ne güzel yiyor.bu millet ifla olmaz kim ne derse desin.bize mustehak

Reis61
Reis61 - 12 ay Önce

DURMAK YOK YOLA DEVAM.

Dede
Dede - 12 ay Önce

Olanustu hal devam etmeli 10 sene


banner426

banner204