Başkan Zorluoğlu o etkinliklere dikkat çekti! Çok önemsiyor

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, gününün büyük kısmını hemşehrileriyle bir arada geçiriyor.

Başkan Zorluoğlu o etkinliklere dikkat çekti! Çok önemsiyor

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu mahalle ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Başkan Zorluoğlu, 2 Nolu Erdoğdu Mahallesi’ni ziyaret ederek önce Yol-İş Sendikası Ortaokulu’nda gerçekleştirilen Yaz Okulları kapanış törenine katıldı, ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Şehirde adeta adım atılmadık yer bırakmayan Başkan Zorluoğlu’nun bugünkü durağı 2 Nolu Erdoğdu Mahallesi’ydi. Başkan Zorluoğlu’na ziyaretlerini sırasında TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, 2 Nolu Erdoğdu Mahalle Muhtarı Ali Dural ve daire amirleri eşlik etti.

Başkan Zorluoğlu o etkinliklere dikkat çekti! Çok önemsiyor

YAZ OKULU ETKİNLİKLERİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUM
Başkan Zorluoğlu ziyaretleri kapsamında ilk olarak Yol İş Sendikası Ortaokulu’nu ziyaret ederek TÜGVA Trabzon Yaz Okulu Kapanış Töreni’ne katıldı. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Zorluoğlu, "Yaz okulları kapsamında her türlü sportif, kültürel, bilimsel aktivite yapıldı. Bu tür etkinlikleri çok önemsiyorum. TÜGVA başta olmak üzere, benzer sivil toplum kuruluşlarımızın çocuklarımıza ve gençlerimize dönük faaliyetlerini çok önemli buluyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden geldiğince bu etkinliklere destek veriyoruz" dedi. Liselere giriş sınavlarına hazırlandıkları için okulda kurs gören orta son sınıf öğrencilerini de ziyaret eden Başkan Zorluoğlu, her birine sınavlarda üstün başarı diledi.

Başkan Zorluoğlu o etkinliklere dikkat çekti! Çok önemsiyor

VİZYON PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK
Okul ziyaretinin ardından mahalle sakinleri ve esnafla birlikte bir araya gelen Başkan Zorluoğlu, "Daha yaşanılabilir bir Trabzon için 4.5 senede çok sayıda vizyon projeyi hayata geçirdik. Şehrin çehresini değiştiren projelerimizle ilgili sizlerden de çok olumlu geri dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hemşehrilerimin sorunlarını yerinde görmek ve taleplerini birinci ağızdan dinlemek için ilk günden itibaren ilçe ve mahalle ziyaretlerini çok önemsiyorum. Ortahisar altyapı projesi kapsamında 2 Nolu Erdoğdu Mahallemizin genelinde de büyük bir altyapı çalışması yaptık. Ardından tamamlanan bölgelerde üstyapı çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bitmeyen noktalar, altyapısı tamamlandıktan sonra süratle yapılacak. Büyükşehir Belediyesi olarak 18 ilçemize adalet ve hakkaniyet çerçevesinde hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Zorluoğlu o etkinliklere dikkat çekti! Çok önemsiyor MAHALLE SAKİNLERİNDEN SAĞLIKLI SU TEŞEKKÜRÜ
Başkan Zorluoğlu’nu mahallelerinde görmekten mutluluk duyduklarını belirten esnaf ve vatandaşlar ise, "Altyapı çalışması ilk başladığı zaman haliyle biraz sıkıntı çektik. Ama şimdi temiz borularda sağlıklı su içtiğimizi bilmenin rahatlığını yaşıyoruz. Bugüne kadar önemsenmeyen fakat Trabzon için çok gerekli bir projeydi. Trabzon’a ve mahallemize kazandırdığınız tüm hizmetler için çok teşekkür ederiz " ifadelerini kullandılar.

Başkan Zorluoğlu o etkinliklere dikkat çekti! Çok önemsiyor

Başkan Zorluoğlu o etkinliklere dikkat çekti! Çok önemsiyor

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler