Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi akrabasını müdür mü yaptı?

Sürmene bu tartışmayla çalkalanıyor

Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi akrabasını müdür mü yaptı?

Haber61/Haber Servisi Trabzon Sürmene İlçesi’nde milli eğitim camiasında bu olay konuşuluyor.


İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Kahveci’nin sürpriz bir şekilde Trabzon Vakıflar Bölge Müdürü olması nedeniyle yerine Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’nin akrabası Halil İbrahim Revi atanması ortalığı karıştırdı. Müdür atamalarına siyaset karıştı diyenler eleştirilerini yükseltirken, İl Başkanı Haydar Revi eleştiri oklarının hedefinde oldu.

Etik olarak bu atamanın doğru olmadığı ifade ediliyor. Eğitim sendikaları bu konuda açıklama yapacağı ifade ediliyor. Sözlü yapılan mülakatların zaten tartışıldığı bir dönemde böyle bir atamanın yapılması tartışmaları daha da alevlendirdi. Bu konuda İl Başkanı Haydar Revi’nin ne diyeceği ise merak konusu oldu.
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2017, 22:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAKO
SAKO - 3 yıl Önce

İKTİDARIN İL BAŞKANLARI BULUNDUKLARI İLİN EN BAŞTA GELEN YETKİLİ İSİMLERİDİR ÇOK NORMAL BENCE

halim
halim - 3 yıl Önce

SIRADAN BIR OLAY .
AKP LI OLAN BU ULKEDE IHALELERI ALIR
DEVLETIN KAYMAGINI YER
TRTYI YANDASA CEVIRIR .ULKENIN 60 YILLIK ZENGIN LERININ MALLARINA EL KOYAR YANDASA HALK BANKASINDAN KREDI CEKTIREREK VERIR .DEVLETIN BUTUN FABRIKALARINI YANDASA YOK FIYATINA SATAR .AKP ZIHNIYETI BU .MILLI DEGIL ANTI MILLI .

Vatan
Vatan - 3 yıl Önce

Çok yazılık.koca il başkanı yakınını ilçe ye müdür yapıyor tr.Trabzon kadın kollarının başkanı kocasını İl Müdürü yapıyor hiç Sayın Reviye yakıtımı.olmamış hiç mi bir ilin belediyesinde özel kalem de boş yer önce oraya atarlardı ordanda müdür yapılırdı.öyle memur filan da olması çok da önemli değil .

Tr>Tc
Tr>Tc - 3 yıl Önce

Hiç şaşırmadım.artık normalleri bu işler malesef.hak hukuk,liyakat her şeyi sıfırladılar ne mutlu onlara hiç öbür dünyayı düşünmüyorlar. Çok alacağımız var çokk.Biz bekleriz yeterki alacağımız olsun burda olmasa orda...

SIRADAKİ HABER

banner513