Trabzon Yomra Vakfı Başkanı Yüksel Ayaz ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ayaz, Zorluoğlu’na deprem bölgesinde yürüttüğü özverili çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi. 

Trabzon Yomra Vakfı Başkanı Yüksel Ayaz, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Adanur, Kemal Kılıç, Murat Seymen, Özge Atmaca ve Sinan Uygun, bugün Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Vakıf Başkanı Ayaz ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Murat Zorluoğlu’na, Kahramanmaraş merkezli, 6 şubat tarihinde yaşanan büyük deprem felaketi sonrası, afet bölgesinde yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi. 
Yomra Vakfı Başkanı Ayaz, 06 Şubat 2023 tarihinde ülkemizde yaşanan yüzyılın en büyük depreminin üzüntüsünü ve acısını yaşıyoruz. Allahım bu acıları bizlere bir daha yaşatmamasını temenni ediyorum” dedi.  

Trabzon Yomra Vakfı Başkanı Ayaz'dan Zorluoğlu'na teşekkür plaketi

AYAZ: ÖZVERİLİ ÇALIŞMALAR
Ayaz, Başkan Murat Zoruloğlu’nun bölgede yaptığı faaliyetlerin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek,  “Deprem sonrası afet bölgesine hemen ulaşan sayın Başkanımız Murat beyin (Murat Zorluoğlu) deprem bölgesinde yapmış olduğu özverili çalışmalar bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu özverili çalışmalarından dolayı Başkan Zorluoğlu’na  minnet ve şükranlarını sunuyoruz” dedi. 

Trabzon Yomra Vakfı Başkanı Ayaz'dan Zorluoğlu'na teşekkür plaketi

ZORLUOĞLU: BAŞARILAR DİLEDİ
Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da bu anlamlı plaketi almaktan çok mutlu olduklarını belirterek, Yomra Vakfı Başkanı Sayın Yüksel Ayaz’a  ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi. Zorluoğlu, “her zaman bizler de sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Trabzon Yomra Vakfı Başkanı Ayaz'dan Zorluoğlu'na teşekkür plaketi