AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen, Trabzon Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

Trabzon AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen milletvekili aday adaylığını açıkladı

AK Parti Trabzon İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısı ile aday adaylığını açıklayan Sürmen şu ifadelere yer verdi;

"12 yıldır partimizin il gençlik kolları, ana kademe ve son olarak 4 yılık kadın kolları başkanlığını yerine getirirken hep çok çalışmak düsturumuz oldu. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın hedeflerine doğru yol aldık. Kıymetli üyelerimizle her daim Trabzon'dan ses verdik. Gönüllere dokunmak birinci hedefimiz oldu. Bugün 28. dönem AK Parti Trabzon Milletvekilliği aday adaylığımı sizlerin duası ve teveccühü ile açıklıyorum. Görev sürem boyunca her daim bir motto ile yola çıktık. Kongrelerimizde Karadeniz kadınının üzerinden taşıdığı renklerle yola çıktık. Bu dönem mimoza çiçeği ile yola çıkmak istiyorum. Bizde kadın yöneticiler olarak diklenmeden dik durarak zarafetimizi koruyarak yolumuza devam edeceğiz. Aday adaylığı başvurusunda bulunan bütün adaylara teşekkür ediyorum. Rabbim utandırmasın. Atacağımız adımlar güzel niyetlerle çiçek açsın inşallah.

Ben hep şunu söyledim. Hedefimiz var 2023. Yarın seçim varmış gibi çalışmaya devam edeceğiz Gittiğimiz kapılardan aldığımız dualar yazsak roman olur. Genel itibariyle Trabzon'dan Cumhurbaşkanımıza en büyük ve en yüksek sesi vereceğimize inanıyorum. Aldığımız oyumuzu yukarılara çıkaracağız inşallah.

Kadın kolları başkanı olarak gençlerle ilgili çok fazla projeler yürüttüm. Aslında dışarıdan görüldüğü gibi olmadığını hayalleri olduğunu gördük. Onları önemsiyoruz ve görevler veriyoruz."

Trabzon AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen milletvekili aday adaylığını açıkladı

Trabzon-AK-Parti-Kadın-Kolları-Başkanı-Meryem-Sürmen-milletvekili-aday-adaylığını-açıkladı11