TS'den birincilere kombine kart

Trabzonspor Kulübü tarafından Trabzon'daki ilköğretim ve ortaöğretim okul birincileri ile Karadeniz Teknik Üniversitesi'ni kazanan ilk 50 öğrenciye 2009-2010 sezonu kombine kartı verilmesi karara bağlandı. Başarılı öğrencilere kombine kartları, 25 Kasım 0

TS'den birincilere kombine kart
Trabzonspor Kulübü tarafından Trabzon'daki ilköğretim ve ortaöğretim okul birincileri ile Karadeniz Teknik Üniversitesi'ni kazanan ilk 50 öğrenciye 2009-2010 sezonu kombine kartı verilmesi karara bağlandı.

Başarılı öğrencilere kombine kartları, 25 Kasım 09 Çarşamba günü Haluk Ulusoy Nizamettin Algan Konferans Salonu'nda saat 14.00'de düzenlenecek törenle verilecek.

Kombine kart verilecek öğrencilerin listesi şöyle:

İLKÖĞRETİM OKULLARI
Pınar BAKİ - Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Fikriye ŞAFAK – Gazipaşa İlköğretim Okulu
Alihan BAYRAMOĞLU – Piri Reis İlköğretim Okulu
Bahadır Kağan KALYONCU – Osman Altıntaş İlköğretim Okulu
Merve ÇEPNİ – Ata İlköğretim Okulu
Betül Naz KALYONCU – Yavuz Selim İlköğretim Okulu
Kaan KAVZOĞLU – Yunus Emre İlköğretim Okulu
Aslıhan SEZEN – Şht.Yzb. Cengiz T. İlköğretim Okulu
Elif Naz SANCAR – Mimar Sinan İlköğretim Okulu
Fatih DİNÇ – Dumlupınar İlköğretim Okulu
Mina Kayıkçı – İskenderpaşa İlköğretim Okulu
Fatma SÜNGER – Atatürk İlköğretim Okulu
Merve AKTAŞ – Zafer İlköğretim Okulu
Nisa Memnune İSKENDER – Temel Yaşar Çoruh İlköğretim Okulu
Atamert HARUT – B.Rahmi Eyüboğlu İlköğretim Okulu
Melek YÜKSEL – Ticaret İlköğretim Okulu
Kerime Hatun ÖZGEN – Ayfer Karakullukçu İlköğretim Okulu
Şeyma Ceren AYATA – Ülkü İlköğretim Okulu
Esmanur KAZAZ – Erdoğdu İlköğretim Okulu
Miraç ÖKSÜZ – Kaledibi İlköğretim Okulu
Harun AKTAŞ – Bener Cordan İlköğretim Okulu
İrem CİHANYURDU – Cudibey İlköğretim Okulu
İbrahim MAZLUM – Boztepe İlköğretim Okulu
Hilal BAYRAMOĞLU – Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu
Ayşe Yağmur ŞAHİN – Yol-İş Sendikası İlköğretim Okulu
Emre AYKIN – 24 Şubat İlköğretim Okulu
Zeynep YILMAZ – Fatih İlköğretim Okulu
Nesrin ÖZBAKIR – Namık Kemal İlköğretim Okulu
Hilal Fatma ERBAY – Özel Alpaslan İlköğretim Okulu
Nurgül ALTINSAY – İsmetpaşa İlköğretim Okulu
Berna ASANOĞLU – Prof . İhsan Koz İlköğretim Okulu
Selenay PEMBEOĞLU- 100.Yıl İlköğretim Okulu
Arya YILDIRIM – Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu
Mert OFLUOĞLU – Özel Ata İlköğretim Okulu
Çağla Serap BAHADIR – Aydınlıkevler İlköğretim Okulu
Fatma Nur YILMAZ – Zehra Kitapçıoğlu İlköğretim Okulu
Miraç Tonyalı – Kanuni İlköğretim Okulu
Tuğçe AK – Özel Candan İlköğretim Okulu
Uğur KÜÇÜKÖZ – Beşirli İMKB İlköğretim Okulu
Ecem KANBER – Özel Neşem İlköğretim Okulu


LİSE VE DENGİ OKULLAR

1- Canan Uzun – Yunus Emre Lisesi

2- Ebru İskender – Cumhuriyet Lisesi

3- Merve Mesehorlu – Tevfik Serdar Anadolu Lisesi

4- Şeymanur Selim – Trabzon Lisesi

5- Sedef Mumcu – Erdoğdu Lisesi

6- Fatma Tozlu – Affan Kitapçıoğlu Lisesi

7- Neslihan Öztürk – İMKB Kız Teknik ve M.L.

8- Dilek Yol - İMKB Kız Teknik ve M.L.

9- Kübra Usta – Anadolu Ticaret M.L.

10- Özlem Kazancı – 80. Yıl T. ve E.M.L. (Anadolu Teknik Lisesi)

11- Fatih Tumbul - 80. Yıl T. ve E.M.L. (Endüstri Meslek Lisesi)

12- Fatma Koç – Atatürk Sağlık Meslek Lisesi

13- Gülşen Kaya – Ahmet Can Bali Lisesi

14- Muhammet Nuh Polat – Özel Alpaslan Lisesi

15- Alim Çebi - Özel Alpaslan Fen Lisesi

16- Nesibe Gülsüm Zengin – Anadolu İmam Hatip Lisesi

17- Elif Cevher - Anadolu İmam Hatip Lisesi

18- Fatma Nur Küçükosman – Fatih Lisesi

19- İsmail Polat - Camlık Özel Eğitim M.L.

20- Fehmi Onur Kaya- Güzel Sanatlar ve S. L.

21- Elif Özdündar – Gazi Anadolu Lisesi

22- Nihal Özden Atasoy - Özel Ata Lisesi

23- Nalan Er – Ticaret Meslek Lisesi

24- Sedef Bahçekapılı – Ticaret Meslek Lisesi

25- Muhammet Ocak – Atatürk Lisesi

26- Alican Bahadır – Anadolu Teknik Lisesi

27- Faruk Özdemir – Anadolu Teknik Lisesi

28- Ummiye Öksüz – Anadolu Teknik Lisesi

29- Arif Yasin Çakmak – Kanuni Anadolu Lisesi



KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLK 50 SIRADAKİ ÖĞRENCİ LİSTESİ

1. Seda TOKMAK – Mühendislik Fak.

2. Hatice TIRAŞOĞLU - Mühendislik Fak.

3. Burak Kkılıç - Mühendislik Fak.

4. Yusuf KESKİN - Mühendislik Fak.

5. Elif HACIOĞLU - Mühendislik Fak.

6. Gökhan KULOĞLU - Mühendislik Fak.

7. Kamil BEKAR- Mühendislik Fak.

8. Ali Temel CİCERALİ- Mühendislik Fak.

9. Merve Selim – Fen Edebiyat Fak.

10. Şafak ÇORUH- Fen Edebiyat Fak.

11. Gül Nihan GÜRSOY- Fen Edebiyat Fak.

12. Asiye CİVELEK- Fen Edebiyat Fak.

13. Mahide ALİYAZICIOĞLU – Orman Fak.

14. Şükrü BEYAZLI- Orman Fak.

15. Ramazan BEKAR – Fatih Eğitim Fak.

16. Merve Nur ÇAKIR- Fatih Eğitim Fak.

17. Tahsin SEYİS - Fatih Eğitim Fak.

18. Neslihan ÖZTÜRK- Fatih Eğitim Fak.

19. Halime ERCİN- Fatih Eğitim Fak.

20. Esra DİLAVER- Fatih Eğitim Fak.

21. Nevin TÜRKDAY- Fatih Eğitim Fak.

22. Lütfiye Burcu ÖZDEMİR- Fatih Eğitim Fak.

23. Ali Şan KONAK – İktisadi ve İdari Bilimler Fak.

24. Merve UZUNOĞLU - İktisadi ve İdari Bilimler Fak.

25. Özlem KARAMANLI- İktisadi ve İdari Bilimler Fak.

26. Kerem DURĞUT - İktisadi ve İdari Bilimler Fak.

27. Özge DEĞİRMENCİ - İktisadi ve İdari Bilimler Fak.

28. Ersin ÖZÇELİK - İktisadi ve İdari Bilimler Fak.

29. Şeyma AKBAY- İktisadi ve İdari Bilimler Fak.

30. Yeşim CİVİL- Tıp Fak.

31. Yahya Alperen BAYRAKTAR – Tıp Fak.

32. Onur HOTAMAN – Sürmene Deniz Bilimleri Fak.

33. Volkan TAŞKARA – Diş Hekimliği Fak.

34. Sezgin KÖNTEK – İletişim Fak.

35. Hümeyra ABANOZ – Mimarlık Fak.

36. Gözde ÖZTÜRK – Hukuk Fak.

37. Nurgül MERCAN – Trabzon Sağlık Yüksekokulu

38. Ahmet KALAYCI – Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

39. Aslıhan BAYRAKTAR – Trabzon MYO

40. Selim KADAYIFÇI - Trabzon MYO

41. Adem ÖZTÜRK - Trabzon MYO

42. Semiha DURMUŞ – Sağlık Hizmetleri MYO

43. Havva BEKTAŞ – Maçka MYO

44. Alaattin OLGUN – Maçka MYO

45. Aliye BEYAZ – Beşikdüzü MYO

46. Erdinç ALBAYRAK – Beşikdüzü MYO

47. Mustafa YARDIM – Beşikdüzü MYO

48. Uğur MEMİŞ – Turizm ve Otelcilik MYO

49. Sümeyye SALMAN – Vakfıkebir MYO

50. Erdem Oğuzhan HACIHASANOĞLU – Abdullah Kanca MYO

HABERE YORUM KAT
Haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler