alexa metrics

banner536

banner572

Tolga'dan taraftara çağrı

Trabzonspor'un kaptanı ve başarılı file bekçisi Tolga Zengin bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde idman öncesinde bir basın toplanısı düzenledi.İşte Tolga'nın açıklamaları;Fenerbahçe maçı zor bir maç ancak atmosferi de güzel bir maç biz seyircimiz önünde

Spor 12.02.2013, 16:54
Tolga'dan taraftara çağrı

Trabzonspor'un kaptanı ve başarılı file bekçisi Tolga Zengin bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde idman öncesinde bir basın toplanısı düzenledi.

İşte Tolga'nın açıklamaları;

Fenerbahçe maçı zor bir maç ancak atmosferi de güzel bir maç biz seyircimiz önünde kazanmak istiyoruz. Taraftarlarımız karşısında 3 puan almak istyoruz. Taraftarlarımız yapılanlar karşısında haklı. Bazı şeyler insanların gözüne sokularak yapıldığı için normal. Bu konuda Tolunay hoca haklı bu gergin ortamdan Fenerbahçe yararlarnıyor ancak biz burada mücadelemizi sürdüreceğiz.

Sezon başından beri bulundğumuz konum Trabzonspor'a yakışmayan bir durum. Kısmetsizlikte var üzerimizde. Olmadık goller yiyip, kaçırıyoruz

Önümüzdeki en iyi hedef kupa görünüyor. Kupayı almak istiyoruz. Ligde en iyi konumda olmak istiyoruz. İstediklerimizi yapamdığımız da oyuncuların morali bozuluyor yeteneklerini gösterememek morallerini bozuyor. Bu durumu düzeltmek istiyoruz. Şimdi burada ne kadar konuşsakta aslında konuşmamız gerekn yer saha.

Bir gol yediğiniz zaman takımın morali düşüyor, mağlubiyetlerin ardından güven kaybı oluyor. Duygusal olarak yaşanan kırgınlık bu. Bu durumda kim ne derse haklı. Trabzonspor'un bu durumda olmaması gerekir. Trabzonspor büyük takım. Kötü tezahuratlara izin vermememiz lazım. Puan olarak daha yüksek olsak hakemlerinde duruşu farklıdır. Doğanın kanunu bu, güçlü olacaksın malzeme vermeyeceksin Çünkü herkes bir açık bekliyor. Taraftaralarımıza buradan çağrım iyi ve kötü günde bize destek versinler. Fernbahçe maçında da sadece bizim yazımızda olup bizi desteklesinler.


Yorumlar (7)
adil türk 9 yıl önce
Herkes akliselim davranmalı.Fener her türlü kalleşliği yapabilir ,hakem hatalı davranabilir.Sağduyu ile onlara güzel bir ders verelim.Maçıda kazanırsak süper olur.Takım tamamen çıkışa geçer.Öz güven yerine gelir.
bahattin Tititz 9 yıl önce
yenilsenizde taraftar sahada mücadele etmenizi istiyor canınızı dişinize takmasını istiyor topun ve rakibin etrafında dört dönmenizi istiyor artık ts gibi oynayın artık
hüseyin üçünçü 9 yıl önce
sürekli yapıcı olmamız lazım.gol yesek bile futbolculara .... hadi kardeşlerim üzülmeyin siz gol atarsınız demeliyiz.sürekli moral verici desteklersek ..futbolcularımızın ÖZGÜVENİ kısa zamanda yerine gelir. ve hatta ve hatta macı farklı bile alabiliriz. dediğim gibi sürekli moral vermeliyizki futbolcular KISAZAMANDA toparlansın. ÇÜNKÜ BİZLER 12 NCİ KİŞİLERİZ. ORDULAR GİBİYUİZ BAŞARILAR DİLERİM.
tarık buğra 9 yıl önce
bu takıma senin gibi futbolcular lazım.elın yabancısına verdiğimiz değerin onda birini malesef kendi oyuncumuza vermiyoruz
ERTUĞRUL SAĞLAM 9 yıl önce
tolga artık trabzonsporla özdeşleşmiş bir isim.........dobi hasan gibi,dozer cemil gibi,puyol gibi,ali gibi.........
mustafa başkan 9 yıl önce
kaptan,sen iste İstanbul'u bir daha fethedelim.bir başkası ulusa seslenebilir kim dinler ki! ama sen iste Romayı yakalım.Başarılar Kaptan,biz,yani bordo mavi yürekler,hep yanınızdayız.Herkese inat biz bizimleyiz,özümüzleyiz,biz başkasına da benzemeyiz.binlerce yıllık bir maziye sahip şehrin çocuklarıyız,Kuzeyin; bağrı yanık,eli nasırlı ama yürekleri insanlık sevgisiyle dolu uşaklarıyız.
Forza Black Sea 9 yıl önce
Tolga kardeşim..Fener maçında Göksu'ya yapılanı unutmadık. Tüm takım Göksu'ya sahip çıkmalıdır. Egemen hariç hiç kimse ile tokalaşılmamalıdır. Göksu'ya yapılan tüm camiaya yapılmış sayılır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@