Süper Lig ekibi yeni yeni hocasını buldu

Süper Lig ekibi yeni hocasını buldu. Trabzonspor maçından sonra istifa etmişti.

Süper Lig ekibi yeni yeni hocasını buldu

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Teknik Direktör Hikmet Karaman ile anlaştı. 

Trabzonspor maçı sonrasında Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın istifasını kabul eden Kayserispor Yönetimi, yeni teknik direktörü ile anlaşmaya vardı. Sarı-kırmızılılar, geçmiş yıllarda da Kayserispor'da görev yapan Teknik Direktör Hikmet Karaman ile anlaşmaya vardı. 

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Görüştüğümüz hocalar arasında yaptığımız incelemeler neticesinde bize en uygun ismin Hikmet Karaman olduğu kanaatine vardık. Kendisiyle yaptığımız görüşme olumlu geçti. Anlaşmaya vardık. Kayserispor camiası için hayırlı uğurlu olsun" dedi. 

Hikmet Karaman'ın gerek Kayseri'yi gerekse Kayserispor'u son derece iyi bildiğini söyleyen Başkan Erol Bedir, "Kayserispor'a yeni bir heyecan vereceğine inandığımız Hikmet Karaman, takımımızın başına geçmeyi, bu zorlu süreçte bizimle mücadele vermeyi, şartlarımız dahilinde kabul etti. Kararımızı Karaman'dan yana verdik. Sadece resmi imzalar atılmadı. O da yarın atılacak" diye konuştu. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan
hakan - 2 ay Önce

kardeşimiz bu olsa gerek trabzonspora şikeci diyen bir hoca aldi kendine tebrik ederim kardeşim kayserispor

Ali can dürüst
Ali can dürüst - 2 ay Önce

Yazık oldu kayseriye.ya üç maç sonra kovulur,ya da,kayseri küme düșer.

Ofli78
Ofli78 - 2 ay Önce

Yine Trabzonspor düşürdü fer

Çakıroğlu
Çakıroğlu - 2 ay Önce

Başka adammı yoktu be kayseri...bu adama sormak lazım “Bu şehir bunu unutmaz” derken ne söylemek iştemişti,ağzı laf yapan futbol bilgisi sınırlı. Yazık oldu kayserimize

banner443