Soner Aydoğdu Trabzon'da

Trabzonspor'un yeni transferi Soner Aydoğdu, Trabzon'a geldi. Trabzonspor'un Gençlerbirliği'nden transfer ettiği ve 5 yıllık anlaşmaya vardığı Soner Aydoğdu bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne geldi. Soner, "Trabzon'dayım ve mutluyum. Kente ayak bastım.

Spor 28.06.2012, 12:51
Soner Aydoğdu Trabzon'da

Trabzonspor'un yeni transferi Soner Aydoğdu, Trabzon'a geldi.

 

Trabzonspor'un Gençlerbirliği'nden transfer ettiği ve 5 yıllık anlaşmaya vardığı Soner Aydoğdu bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne geldi.

 

Soner, "Trabzon'dayım ve mutluyum. Kente ayak bastım. Herkese ne kadar iyi olduğumu ve nasıl bir isim olduğumu burada kanıtlayacağım" dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
ADIL 9 yıl önce
Şenol hoca bu işte uzmandır.
erdosar 9 yıl önce
adrian ve alanzinhoyu artık yollayabiliriz yabancı kontenjanı açılmışta olabilir. alanzinho alperle takasta kllanılabilir. ayrıca serdar mutlakada ,cenk te antepten alınmalılar. stopere ve santraya dünyaca kaliteli isimler, orta sahaya alper, sağbeke serdar, alternatife olursa cenk tosun o zaman vittekte yollanabilir.
ARİFİYELİ 9 yıl önce
Yerli transfer yapacaksan böyle olur.GS Uğraştı biz kaptık.Yönetime teşekkürler.Geleceği çok parlak olacak seyirci desteğini şimdiden vermeli.4Polonyalı çekliye değer.Allah mahçup etmesin.
isakarsu 9 yıl önce
32 yaşındaki adama 2.5 m bonservis vereceğine o parayı it muhammet için harca da 5 yılın kurtulsun... adamlar kuyt 1m eu alırken bizimkiler hiç akıllanmıyor hiiçç...
Gizmo 9 yıl önce
40 yasima yeni girdim fakat hala tazi gibi kosuyorum.

Acaba benide transfer edermisiniz? Öyle cok parada istemem. Bonservisimde yok !!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@