alexa metrics

banner536

İkinci yarıda Tünel karıştı

 Hakem Bülent Yıldırım'ın ilk yarının son düdüğünü çalmasının ardından Trabzonspor'un yedek futbolcusu Mustafa Yumlu, Fenerbahçeli Cristian'a giderek bir şeyler söyledi; bir anda ortalık karıştı. Bu olayı gören Fenerbahçeli futbolcular, soyunma odası tüne

Spor 17.02.2013, 20:39
İkinci yarıda Tünel karıştı

 

Hakem Bülent Yıldırım'ın ilk yarının son düdüğünü çalmasının ardından Trabzonspor'un yedek futbolcusu Mustafa Yumlu, Fenerbahçeli Cristian'a giderek bir şeyler söyledi; bir anda ortalık karıştı.
 
Bu olayı gören Fenerbahçeli futbolcular, soyunma odası tüneline doğru koştu. Burada kısa süreli bir gerginlik yaşandı. Yaşanan gerginlik daha sonra yatıştırıldı.
287.jpg

Yorumlar (4)
onur demir 9 yıl önce
soyunma odasinda adamin pesine kosacagina, macta topu ayagina alan adama yaklas mustafa, bir kisi top suruyor gerisi seyrediyor. herkes yerinde duruyor, alan daraltan yok,donen hic bir topu da alamiyoruz bu yuzden.
Ali Han 9 yıl önce
sahada yönetim değil, futbolcular oynar...yaptıkları hataları gördünüz...başkanın yapması gereken şu... yönetime talip olacakların şimdiden kendilerini hazırlamasını istemektir...ortalığı karıştırmadan, kupaya hazırlanalım ve yeni yönetim de kendini hazırlasın....yapılacak bu....şimdilik...
onur demir 9 yıl önce
bu sezon bitmistir, kupada da bu takim daha ileri gidemez.sezon sonu sozlesmesi bitecek colman,serkan gibi futbolcularla yabancilaridan adrian-alanzinho harici kadro disi birakilmali. keske senol hoca ilk yari biter bitmez gitseydi de bu operasyon o zaman yapilsa, takim da 1461den goksu-yusuf-sercan-emrullah ile takviye edilebilseydi.
s.eyüboğlu 9 yıl önce
çok sevdiğiniz olcanınız bu takımı bu hallere düşürdü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@