vardallar

Giray: Gönlüm arkadaşlarımla!

Trabzonspor'un başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar, geçirdiği burun ameliyatı sonrası konuştu.Giray, "Çok şükür başarılı bir operasyon geçirdim ve iyiyim. Beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkürler. Orduspor maçında oynamasam da gönlüm takım arkadaş

Spor 19.12.2011, 17:40
Giray: Gönlüm arkadaşlarımla!

Trabzonspor'un başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar, geçirdiği burun ameliyatı sonrası konuştu.

Giray, "Çok şükür başarılı bir operasyon geçirdim ve iyiyim. Beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkürler. Orduspor maçında oynamasam da gönlüm takım arkadaşlarımda" dedi.


Yorumlar (4)
G.COLMANTS 10 yıl önce
Yılmaz Cengaver savaşçı Giray geçmiş olsun koçum.Trabzonspor senin gibi o kutsal formayı hakkıyla terletecek gönülden oynayacak oyuncular şle büyür.Göklerin hakimi Giray özledik kafa gollerini ikinci yarı o kafa gollerinide atarsın artık.İkinci yarı bambaşka Trabzonspor izlewyeceğimden en ufak kuşkum yoktur.Güveniyoruz sizlere.
şafak 10 yıl önce
Tertemiz örnek bir Anadolu çocuğu. Geçmiş olsun sevgili kardeşim.
ŞAM-PİYON 10 yıl önce
Giray senin bu hareketin belki dönüm noktamız olur. İçimizde ruhunu kaybeden yada kaybettirilen arkadaşların vicdan muhasebesi yapmalarına sebep olur. Tekmeye kafa uzatan Burak bu hareketinden ders alır. Diğer ruhunu evde bırakan arkadaşların uyanmasına vesile olur. Bu asil hareketin kalbimizdeki yerini sağlamlaştırdı. Geçmiş olsun.
erdogduluatom 10 yıl önce
Çok üst düzey mi Giray? Hayır... Ancak son damlasına kadar yeteneğince veriyor savaşını her maçta. Bu yüzdendir ki "Seviyoruz Seni Giray"ım. Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum ve formana bir andan önce kavuşup, "oldum" demeden çalışıp iyi yerlere gelmeni diliyorum...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@