Ersun Yanal'dan flaş sözler: Ben Fenerbahçeliyim

Ersun Yanal Fenerbahçe'ye gideceği yönündeki açıklamalara yanıt verirken Fenerbahçeli olduğunu itiraf etti.

Ersun Yanal'dan flaş sözler: Ben Fenerbahçeliyim
Trabzonspor'un kovduğu Ersun Yanal'ın Fenerbahçe hakkında açıklamalar yaptı.

Beyaz TV'ye konuşan Ersun Yanal, "Fenerbahçe çok büyük bir camia, bu günleri de atlatacaktır. Taraftarlar ve camia kenetlenmeli. Aziz Yıldırım başkan iyi niyetli. Geçmişte aramızda sıkıntı olduğu söylendi ama ben öyle anlatıldığı, konuşulduğu gibi başkan ile bir problem yaşamadım. Ortada bir problem falan da yok. Aziz Yıldırım ile aramda hiçbir sıkıntı olamaz.

Fenerbahçe şu an beni, onu bunu şunu değil, Fenerbahçe'nin bu sıkıntılı günlerinden nasıl kurtulmalı ve iyi niyetle, yapıcı olarak bunları değerlendirmeli, bunları konuşmalı. Fenerbahçe'nin başında şu an bir teknik direktör var. Aykut Kocaman benim kardeşim gibidir ve çok da değerli bir teknik adamdır. Kafası şu aralar çok karışık. Bundan fırsat çıkarmak, yaratmak, bana da kimseye de yakışmaz. Kendisi de Fenerbahçe de bugünleri atlatacaktır.

Benim şu an "Fenerbahçe'ye gidecek misin?" diye gelen sorulara cevabım nettir: Bu takımın başında Aykut Kocaman var. Bunları konuşmak yersiz ve zamansız olur. Bakın size ne diyeceğim: Yarın Fenerbahçe camiasının içinden, camiaya çok yakın olan "Kardeşim" dediğim, kardeşim kadar değer verdiğim dostumun kızının düğünü var ve tüm Fenerbahçe camiası orada olacak. Ben sırf spekülasyonlara sebep olmamak için kardeşim dediğim adamın kızının düğününe gitmeyeceğim. Orada muhtemelen başkan da olacak, yönetim de olacak. Selam versem, hal hatır sorsam, dedikodular başlayacak.

Bu sebeple kardeşim dediğim adamın kızının düğününe bile gitmeyeceğim. Aziz Başkan ile aramızda bir sorun yok. Ancak bazı şeyler belirginleşir, oturulur, konuşulur. Tekrar ediyorum, görevinin başında olan bir hoca varken "Ersun Yanal, Fenerbahçe'ye gidecek" demek, bunları konuşmak manasız. Bunlar Fenerbahçe'ye zarar verir. Fenerbahçe çok büyük bir camia. Aziz Yıldırım'a herkesten çok ben üzülüyorum. Bu zor günlerde başkana da, Aykut hocaya da destek olunmalı. Bundan fırsatçılık yaratmak hiç doğru değil. Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe taraftarına mesajım: Bu zor günlerde kulüplerine destek olmalarıdır. Benimle ilgili düşünceleri için hepsine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Ayar
Recep Ayar - 12 ay Önce

Senin fenerli olduğunu biz biliyorduk ama mesleğine ihanet edebileçeğini bilmiyorduk. İstanbuldaki fener maçinda Trabzonun kazanmasini istemedin bunu herkes gördü. Trabzonlu futbolcular o macdan sonra hic bir maca istekli cikmadılar.

civanım
civanım - 12 ay Önce

Ne mal oldugun tam belli oldu

Hakan S.
Hakan S. - 12 ay Önce

Biliyoruz hocam biz de Trabzonsporluyuz.

Asil taraftar
Asil taraftar - 12 ay Önce

Yine para için ellerini ovuşturuyor. O takımı yılmaz Vural şampiyon yapar.

Türkday
Türkday - 12 ay Önce

Para insani fenerlide yapar ....

ÇEPNİOĞLU
ÇEPNİOĞLU - 12 ay Önce

fb değil PARASPORLU

Cizyo
Cizyo - 12 ay Önce

Senin gibi yalaka görmedim

Cizyo
Cizyo - 12 ay Önce

Yalaka git azizenin elini öp sonra sana hakettigini verir


banner426

banner421