alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Araklıspor'dan Dostluk Mesajı

TFF 2. Lig 4. Grupta yarın deplasmanda Akçaabat Sebatspor ile karşılaşacak olan Araklıspor'da kulüp başkanı Doğan Şengün, bu maçta skor ne olursa olsun, dostluklarına zarar gelmesini istemediklerini söyledi.Şengün, yaptığı açıklamada deplasmanda Akçaabat

Spor 22.08.2007, 13:42
Araklıspor'dan Dostluk Mesajı

TFF 2. Lig 4. Grupta yarın deplasmanda Akçaabat Sebatspor ile karşılaşacak olan Araklıspor'da kulüp başkanı Doğan Şengün, bu maçta skor ne olursa olsun, dostluklarına zarar gelmesini istemediklerini söyledi.

Şengün, yaptığı açıklamada deplasmanda Akçaabat Sebatspor ile karşı karşıya geleceklerini anımsatarak, “Akçaabat Sebatspor ile çok uzun yıllardan beri iyi ilişkiler içerisindeyiz ve çok iyi dost iki kulübüz. Bu nedenle yarın ki maçın dostluk içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Skor ne olursa olsun, dostluğumuza zarar gelmesini kesinlikle istemiyorum” dedi.

Araklıspor'un ligde bazı hedeflerinin de olduğunun altını çizen Şengün, “Takımımız bu hedeflere ulaşması içinde müsabakalardan iyi sonuçlar alması gerekiyor. Bu maçta da iyi futbol oynayarak 3 puan alan taraf olmak istiyoruz” diye konuştu.

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@