banner555

Son dakika Trabzonspor haberleri 03.11.2020

Spor 03.11.2020, 09:18

AKÇAY TEKLİF ALDI MI?

Trabzonspor’da teknik Direktörlük konusunda ismi geçen Mustafa Reşit Akçay, “Ben Trabzonspor’dan teklif almadım. Toplum teveccüh ediyor. Şuandaki flu durumun ortadan kaldırılması için gel çalış derseler, 2 ay 3 ay, zaman da belirtebilirler, buna varım” dedi.

Haber61 TV’de her hafta pazartesi akşamları ekranlara gelen Spor Gündemi Programına telefonla bağlanan Mustafa Reşit Akçay önemli açıklamalarda bulundu.

Mustafa Reşit Akçay Haber61’e konuştu! Trabzonspor’dan teklif aldı mı?

“BURADA ÖNEMLİ OLAN ŞU. BİZE İHTİYAÇ VAR MI YOK MU?”

“Bize ihtiyaç varsa sorunları çözeriz” diyen Akçay, “Bizim insanımız kendi ağacına su dökmez. Bu bizim yapımız. Bu şehir dünyada tekdir. İnsanı hırttır ama merttir. Ben onları kaybetmeyim diye Trabzon’da çalışmak istemediğimi söyledim. Trabzonspor küllerinden doğan ve kendi sorunlarını çözecek insanların DNA’sıyla doludur. Trabzonspor’un sorunlarını çözecek dünya kadar hoca var. Trabzonsporluyum diyen her kişinin taşın altına elini koyabileceği bir şey bu. Burada önemli olan şu. Bize ihtiyaç var mı yok mu? Bize ihtiyaç varsa biz bu sorunları çözeriz ama ihtiyaç yoksa onların yanında oluruz” dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@