alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzon AK Parti'de istifa!

Trabzon’da 24 Aralık’ta yapılacak olan AK Parti Of İlçe Kongresi için adaylığını açıklayan ilk isim AK Parti Trabzon İl Başkanlığı AR-GE Başkanı Hakan Terzioğlu oldu. Of İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Hakan Terzioğlu, 2001’in Ağustos ayından itib

Siyaset 25.11.2011, 11:06
Trabzon AK Parti'de istifa!

Trabzon’da 24 Aralık’ta yapılacak olan AK Parti Of İlçe Kongresi için adaylığını açıklayan ilk isim AK Parti Trabzon İl Başkanlığı AR-GE Başkanı Hakan Terzioğlu oldu.

 Of İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Hakan Terzioğlu, 2001’in Ağustos ayından itibaren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la çıktıkları ulvi yolculukta davaya katkıda bulunmak için ilçenin Ballıca Beldesinden belde yöneticisi olarak teşkilat çalışmalarına başladığını kaydederek, 2010 yılının Ocak ayından itibaren de Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar’ın İl Yönetim kadrosunda görev alarak başkan yardımcısı olduğunu kaydetti. Of İlçe kongresi için, teşkilat mensuplarıyla kamuoyunun yoğun talepleriyle ilçe başkanlığına adaylığını açıkladığının altını çizen Terzioğlu, “Of ilçe Başkanlığı’na aday olmaya karar verdiğim anda il yönetim kurulumuzun tartışmalardan uzak tutulması gerekliliği ve siyasi terbiyemden ötürü çok sevdiğim il yönetim kurulu üyeliğinden dün akşam itibariyle istifa etmiş bulunmaktayım. Genel başkanımıza, il başkanlığımıza ve Of İlçe teşkilatına layık olabilmek için elimden geleni yapacağımdan hiç kimsenin endişesi olmasın” dedi.
Adaylık kararını almadaki en önemli faktörün teşkilat mensuplarının kendisine gösterdiği ilgi ve teveccüh olduğunu belirten Terzioğlu, “Bunun yanında doğduğum, büyüdüğüm ve çok sevdiğim ilçeme hizmet etmenin siyasi hayatımda ki en birinci hedef olması da bu gün bu kararı almamda etkili olmuştur. Siyasi anlayışımın temel ilkesi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başbakanımızın, teşkilatlarımızın ve milletimizin hizmetinde olmaktır. Verilen görev ne olursa olsun Hakkın Rızasını kazanabilmek için çalışacağıma ve ülkemizin birliğinin devamı için üstüme düşen görevi sonuna kadar yapacağıma hepinize söz veriyorum” diye konuştu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@