alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Melih Gökçek Sert Çıktı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, katıldığı bir televizyon programında ''bana ayak uyduramayanlar istifa etsinler'' açıklamasının ardından, Başdanışmanı Murat Doğru, EGO Genel Müdürü Kazım Usta, Genel Koordinatör Burhan Yazar, BELKO Gene

Siyaset 02.08.2007, 08:11
Melih Gökçek Sert Çıktı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, katıldığı bir televizyon programında ''bana ayak uyduramayanlar istifa etsinler'' açıklamasının ardından, Başdanışmanı Murat Doğru, EGO Genel Müdürü Kazım Usta, Genel Koordinatör Burhan Yazar, BELKO Genel Müdürü Celalettin Kaygusuz ve İmar İşleri Daire Başkanı Ömer Faruk Erciyes istifa etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Seyfi Saltoğlu, yaptığı açıklamada, istifaları doğrulayarak, ''İstifa etmeselerdi, ben istifalarını isteyecektim'' dedi.


Melih Gökçek'in bir kaç gün önce katıldığı bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada, kendisine ayak uyduramayan, uyum sağlayamayan bürokratların istifa etmeleri gerektiğini ifade ettiğine dikkat çeken Saltoğlu, istifaları ''yerinde ve doğru karar'' olarak değerlendirdiğini söyledi.


Yorumlar (2)
reis 1 yıl önce
BELEDİYE TARİHİNDE CELALETTİN KAYGUSUZ GİBİ BİR ADAM DAHA GELMEZ. makamı mevkiyi kötüye kullanmayıp , cebine bi kuruş haram para almayıp , bataktaki bir şirketi etrafa borç verecek hale getirip , mertçe istifa edip üzerine iftira atılan bir adamdan bahsediyoruz.. Allah biliyor ya dünya böyle mert makamı mevki eliyle iten , işinin gücünün para değilde kendine laf dedirtmemek olan bir reisi birdaha kimse bulamaz..
ayşem 1 yıl önce
KAYGUSUZ İSTİFA ETTİĞİ ZAMAN neden geri gelmesi için çocucklarına kadar bulup arattırdınız ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@