Kılıçdaroğlu Trabzon'a kız istemeye gelecek

Kılıçdaroğlu'nun oğlu Trabzonlu bir kızla evleniyor.

Siyaset 24.03.2017, 13:58 24.03.2017, 15:09
Kılıçdaroğlu Trabzon'a kız istemeye gelecek

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon'da hem miting yapacak hem de oğlu Kerem Kılıçdaroğlu'na kız isteyecek. 


Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir radyo programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bir soru üzerine oğlu Kerem Kılıçdaroğlu'nun, Güney Kore'de sürdürdüğü doktorayı tamamlayarak, Türkiye'ye döndüğünü belirten Kılıçdaroğlu, oğlunun askerden kaçtığı iddialarının ise doğru olmadığını ifade etti. Kemal Kılıçdaroğlu, oğlu Kerem'in hakkı olduğu halde bedelli askerlik yapmadığını, normal bir şekilde gidip askerliğini yapacağını bildirdi. Bu aralar oğluna bir kız isteme durumu olduğu yönündeki bilgilerin sorulması üzerine Kılıçdaroğlu, "Evet, doğru. İnşallah Trabzonlu bir gelinimiz olacak." dedi. 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması öncesi Trabzon'a gideceklerini anlatan Kılıçdaroğlu, "Hayırlı bir işi yapacağız" ifadesini kullandı.
 
KILIÇDAROĞLU 3 NİSAN'DA TRABZON'DA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 Nisan Pazartesi günü Trabzon'da Atatürk Alanı'nda miting düzenleyecek. CHP Trabzon İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Trabzon halkından gelen yoğun istek üzerine salon toplantısının mitinge dönüştürüldüğü belirtilerek anayasayı konuşmak için tüm Trabzonlular davet edildi. 
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
vatandaş ırıza 4 yıl önce
Bak Kemal sana bir dost tavsiyesi;Trabzon kızı merttir,delikanlıdır falan ama inatçı mı inatçı,dik kafalı mı dik kafalıdır.Çok zordur geçinmesi.Biz bir yanlış yaptık sen yapma kardeşim.Git oğluna yabancı uyruklu kompleksiz bir kız bul kardeş.Yeminle oğlunu yakarsın.Ha o oğlun şimdi aklı üç karış havalarda.Evlendikten sonra acı gerçekleri görecek zavallı.
ali ay 4 yıl önce
vatandaş rıza bey......insan olmak çok zor bir şey değil
Kara Selim 4 yıl önce
Bizim burda askerlik yapmayana kız mız vermezler o kadar!! Babası verse biz vermeyiz solcusuda sağcısıda bacımızdır askerliğini yapsın gelsin davullu zurnalı verelim siyaset mühim değil
Mustafa terzi 4 yıl önce
Vatandas ırıza,,ne zirvaliyon bilader,,biz bi yanlis yaptik derken karindan memnun degilsen onu git karina soyle buralarda niye zirvaliyon,,
Hakan kutlu 4 yıl önce
Bu tayibin de eniştesi trabzonlu değilmiydi. Var bu Trabzonlularda bir şerbet.)
Zeki 4 yıl önce
Bir deyil ikiside trabzonlu bize her yer trabzon

Gelişmelerden Haberdar Olun

@