İmamoğlu'ndan YSK'nın gerekçeli kararına ilk yorum!

Ekrem İmamoğlu, YSK'nın gerekçeli kararı için "Dağ fare doğurdu" dedi

İmamoğlu'ndan YSK'nın gerekçeli kararına ilk yorum!
banner432

YSK'nın 6 Mayıs'ta iptal ettiği İBB seçimlerinin gerekçeli kararının açıklanmasının ardından CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu canlı yayında, "Dağ fare doğurdu bir kere 250 sayfa bana göre hiçbir şey ifade etmiyor. Sadece 100 sayfaya yakını A.B, A.P gibi isimler yazılmış. Edebiyat dersinde eğer derse çalışmamışsanız sayfalarca yazı yazarsınız. Edebiyat öğretmeni de size koca bir sıfır verir. Bu gerekçeli karar dediğimiz şey tam bir gerekçesiz karar. Sıfır gerekçe" açıklamasında bulundu.

İmamoğlu'nun konuşmasından satır başları şöyle;

"BU GEREKÇELİ KARAR DEDİĞİMİZ ŞEY TAM BİR GEREKÇESİZ KARAR"

Dağ fare doğurdu bir kere 250 sayfa bana göre hiçbir şey ifade etmiyor. Sadece 100 sayfaya yakını A.B, A.P gibi isimler yazılmış. Edebiyat dersinde eğer derse çalışmamışsanız sayfalarca yazı yazarsınız. Edebiyat öğretmeni de size koca bir sıfır verir. Bu gerekçeli karar dediğimiz şey tam bir gerekçesiz karar. Sıfır gerekçe.

Sonuca tesir etti deniyor ya. Bize bir oran verin rakibim kaç oy aldı, ben kaç oy aldım. 17 gündür bu işe çalışıyorsunuz. Alıp bu sandıkları istatistiki olarak döküp neden altına yazmadınız?

"NİYE FARAZİ KONUŞUYORSUNUZ"

Eğer tesir varsa işinizi kolaylaştırın. Ekrem İmamoğlu kaç oy aldı sayın Binali Yıldırım kaç oy aldı? Niye farazi konuşuyorsunuz. Sayın Yıldırım'ın aldığı oy belli İmamoğlu'nun aldığı oy belli.

Çıkacaklar şimdi televizyonlara iftar sofralarında 16 milyon insandan kocaman bir özür dileyecekler. Yetmez, tövbe istiğfar edecek. İftira ettik diye. Bu ifitradır. Ben niye feryat ediyorum. Çaldılar? Kime çaldılar. Şimdi 2 kişiyiz odada çaldı diyeceğim. Kime diyeceğim? İki kişiyiz burada.

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdi abi
abdi abi - 4 hafta Önce

ne dağ fare doğurması...bildiğin senin lehine hırsızlık yapılmış...

Musti
Musti @abdi abi - 4 hafta Önce

yavuz hırsız ev sahibini bastırır diye bos yere dememis atalarimiz.
Eko insanlarin zekasiyla alay ediyor ve profesyonel bir yalanci.
O konusunca insanin inanasi geliyor ama biraz arastirinca bariz yalan söyledigi ortaya cikiyor. Olay bundan ibaret.

abdi abi
abdi abi @abdi abi - 4 hafta Önce

iftira sizin işiniz ..hırsızlıkta...herkes gördü...

Yok ya
Yok ya @abdi abi - 4 hafta Önce

Ordamiydiniz?bu ramazan ayında bile iftira atmaktan korkmuyor ce utanmıyorsunuz....

Canca53
Canca53 - 4 hafta Önce

Yalancı seni 35000 bin tamamı geçersiz oy lar sana yazılmış budamı yalan ysk 250 sayfalık gerekçe kararında buda var yetmedi 300000 bin oyun şaibeli olduğunu yazıyor Bunu da mı görmemişsin yazık işine geldiği gibi konuşuyorsun Millette Ancak böyle kandırmaya çalışıyorsun ama sana buradan ekmek çıkmaz birden Niçin korkuyorsun Hani millete güveniyorsunuz yine milletin önüne gidecek sandıklar Eğer Haklıysan millet seni seçecekleri neden bu korku yoksa Seçimden sonra bütün foya mız ortaya çıkacak diye mi korkuyorsun

hakan
hakan @Canca53 - 4 hafta Önce

Bankamatikli ak kalemşörler! Artık kalkın da çalışın. Benim gibi çalışıp vergi veren vatandaşın vergisini yemeyin artık. Haram olsun size!

Murat
Murat @Canca53 - 4 hafta Önce

Sadece milleti değil YSK başkanı dahil 4 asil üye hakimi de kandırdı demek ki. Kafanızı kuma gömmeyin. Seçimden sonra foyası çıkacak olan da Ekrem İmamoğlu değil, 25 sene savurganlık kayırmacılık yapanlar. Ayrıca adamdaki korku değil, hakkı yendiği için isyan.

Bondikali
Bondikali @Canca53 - 4 hafta Önce

Su rizeliler aramizdan ciksin yerter Trabzonluyu kullandiklari tuncay mataracida rizeliydi

Ofu 61
Ofu 61 - 4 hafta Önce

23 Haziran’da herkes görecek kim doğuracak ????????????

ADAM
ADAM - 4 hafta Önce

ADAMIN KRALI GELIYOR.
TRABZON TÜRKIYENIN T SIDIR.
IMAMOGLU ADAMIN KRALIDIR.

miktatçavuşkarkaç
miktatçavuşkarkaç - 4 hafta Önce

ne beklerdin sayın başkan burası muz cumhuriyeti

Murat
Murat - 4 hafta Önce

He abdus he

Bayram Karaahmet
Bayram Karaahmet - 4 hafta Önce

İmamoğlu’nun işi gücü yalan! Atam Fatih’in fethettiği ve islamlaştırdığı, hilafete payitaht olmuş İstanbul’a Fatih, Fetih, İslam, Hilafet, Payitaht gibi kavramlara düşman bir partinin elemanının (Osmanlı’da Yunan ve diğer gayrimüslimlerin yaptığı meyhane işleten) başkan olması hatta başkan adayı olması Fatih ve neslinin kemiklerini sızlatacaktır.İstanbulu bir CHP’li yöneteceğine Yunan yönetsin daha iyidir.Yunan en azından içkili mekan işletip seçim zamanı gelince camide kuran okuyacak kadar ikiyüzlü davranmaz!

Hakkı
Hakkı @Bayram Karaahmet - 4 hafta Önce

Ne yunan hayranlığıymış kardeşim bu akplilerdeki. Ben akpyi böyle bilmezdim

serdar
serdar - 4 hafta Önce

hırsızlık bir anlam ifade etmiyor.. demek istiyor..


SIRADAKİ HABER

banner393