İbrahim Sağıroğlu'ndan ilk açıklama Haber61'e - "İhanet etti"

Başkan İbrahim Sağıroğlu Haber61'e konuştu.

Siyaset 31.03.2019, 21:47 01.04.2019, 09:34

Haber61 – Haber Servisi -

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıoğlu Haber61’e çok önemli açıklamalarda bulunarak, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanının ihanet ettiğini söyledi.

Başkan Sağıroğlu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Belirsizlik var. Arkadaşlar YSK'ya müracaat etti. Hukuka saygılı insanlarız. Arkadaşlar az bir oyla da olsa kazanmış görünüyorlar. Hayırlı olsun der teslim ederiz. Hukukçumuz tespit etti. Sandıklarda sıkıntılar ıoldu. Seçim kurulu inceleyecek ve karar verecek. Biz Yomralı vatandaşımızdan gereken desteği aldık. Büyükşehir belediye başkanımızın bize ve Yomra’ya kininden dolayı olan Yomra’yı kazıp altyapı çalışmalarına girmesi. İhanet içerisinde bunları yaptı. Şuanda kazanan ekiple birlikte çalıştı. Bunları partinin yetkili organları inceleyip kararını verecektir.”

YOMRA SEÇİM SONUÇLARI

Öte yandan resmi olmayan sonuçlara göre Yomra'da kazanan isim İYİ Partili Mustafa Bıyık oldu.

Yomra Seçim Sonuçları şu şekilde oluştu;

YOMRA SEÇİM SONUÇLARI

Yorumlar (59)
Ahmtkrk 2 yıl önce
Sizin Yomra'ya yaptığınız ihanetler ne olacak? Sahile diktirttiginiz ucube lux siteler, dağı taşı imara açtınız her tarafı tas yaptınız.
Namik Aydintan 2 yıl önce
Bir Yomrali degilim ama Yomrada neler neler yedigini cok iyi biliyoruz,inşaatlarin nasil kat aldiklarini v.s çok iyi biliyoruz.Bırak millete çamur atmayi.Seni AKP tekrar aday göstermekle hata yapti.Bence seni başkanliga tekrar getirmeye çalisanlar Erdoğana ihanet içerisindeler....
Bengü 2 yıl önce
He yaw he he.Seni aday gösterenle , senin ismini tekrar Erdoğanın önüne koyanlar başta Süleyman Soylu bu işin sorumlularıdır
Mustafa usta 2 yıl önce
Yomraya ihanet eden, rantın peşinde koşan Yomra eski belediye başkanı kaybettiğini ve Yomraya kaybettirdiğini bu sözlerle örtemez
Dr. Fuchs 2 yıl önce
Ben eski yomra belediye başkanı hakkında kimseden olumlu bir kelime duymadım. Kendisine tavsiyem sağa sola saldıracağına iğneyi kendisine batırsın. Vatandaşa rağmen aday olmayı başarabilirsin ama seçim kazanamazsın.
Memo 2 yıl önce
Riv riv riv riv........ha ha haaaaa
Cem akyüz 2 yıl önce
Sizi yomraya tekrar aday yaptıklarında şaşırmıştım .erdoğanı kandırmışlar diye üzülmüştüm. Erdoğan a rağmen halk cevabını verdi.mutlu oldum :)
kenan 2 yıl önce
ula habu ne diy
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@