banner539

banner526

banner533

banner513

Gümrükçüoğlu'nun ziyaretleri

AK Parti Trabzon Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri'nin barış ve kardeşlik içinde geçmesini istedi. Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Trabzon Belediye Başkanı adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bugün çeşit

Siyaset 20.01.2009, 17:14
Gümrükçüoğlu'nun ziyaretleri

AK Parti Trabzon Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri'nin barış ve kardeşlik içinde geçmesini istedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Trabzon Belediye Başkanı adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bugün çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının ardından Cumhuriyet Başsavcısı Rıza Can'ı ziyaret etti. Sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret edeceklerini belirten Gümrükçüoğlu, yaklaşan seçimlerin barış ve kardeşlik içerisinde geçmesini arzu ettiklerini söyledi.
Başsavcı Rıca Can ise seçimlerin demokratik siyasi hayatın vazgeçilmez bir yönünü oluşturduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu: "Biz her zaman olduğu gibi tarafsız olacağız. Hak eden kazansın. İnşallah güzel bir yarış olur. Bu yarışın bize yakışan, milletimize yakışan şekilde geçeceğine yürekten inanıyorum. Diğer adaylara başarı dilediğimiz gibi sizlere de başarı diliyoruz. İnşallah sonucu sizin için de Trabzon için de hayırlı olur."

Yorumlar (3)
bülent 12 yıl önce
sayın gümrükçüoğlu susma vaktidir akyazı lütfen
fata 12 yıl önce
Müsteşar bey Trabzon'da Belediye Başkanlığı zannettiğin kadar kolay değil..Trabzon bundan sonra Volkan abi gibi başkan istiyor..Size bol gelir bu gömlek... TS kaşkolu takmak bugün mü aklınıza geldi..Bu insanlar yıllardır Trasbzonsporun peşinde koşuyor..Siz atkıyı taktınız oldunuz TS'li ne kolay yaaa..Gidin önce bir üye olun Trabzonspor'a..
tonguç 12 yıl önce
şu anki belediye başkanimiz ve ondan öncekiler. Karakullukçu' ya kadar olanlardan bahsediyorum. Trabzon için elle tutulur ne yapmişlardir. Volkan beyi savunanlar bana bir cevap versin. Cevabınız siyasi olmasin lütfen gerçek bir Trabzonlu gibi düşünün ve cevap verin..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@