banner556

Flaş! Haydar Revi başkan olmayacak

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi yeni dönemde başkan olmayacak.

Siyaset 05.01.2021, 20:06
Flaş! Haydar Revi başkan olmayacak

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Genel Merkez Teşkilat Başkanlığında görevlendirilmesi dolayısıyla açıklama yaptı. 

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Genel Merkez Teşkilat Başkanlığını Karadeniz İl Koordinatörliğü görevine atanan Revi yaptığı açıklamada "AK Parti bir dava partisidir. Biz liderimiz Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza bizleri Karadeniz Bölge İl Koordinatörü olarak görevlendirmesinden dolayı teşekkür ediyorum."dedi. 

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirdiğini belirten Revi "AK Parti Trabzon İl Başkanı olarak 6 yıldır görev yapıyorum. Allah'a şükürler olsun ki görevimi layıkıyla yerine getirdiğim düşünüyorum. Girdiğimiz bütün seçimlerde başarı elde ettik. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a karşı mahcup olmamak, davamıza bir halal getirmemek İçin gece gündüz çalıştık. Bütün bu çalışmaların neticesinde kıymetli Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Karadeniz Bölge İl Koordinatörlüğüne görevlendirildim. Her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yol arkadaşı olarak mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz." 

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Karadeniz Bölgesi il koordinatörlüğünde görevlendirmesi dolayısıyla İl başkanlığına aday olmayacağını ifade eden Revi "Bölge İl Koordinatörlüğüne görevlendirilmem nedeniyle yapılacak il kongresinde aday olmayacağım. Teşkilatlarımıza ve üyelerimize duyurur, değerli dava arkadaşlarıma ve kıymetli hemşehrilerimize bugüne kadar vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederim.  Saygı ve hürmetle sizleri selamlıyorum."dedi.

Yorumlar (13)
AHMET TS 61 2 hafta önce
BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞTU, KENTTE ÇIĞIR AÇTIYA, BİRDE GÖREV ATAMASI YAPMIŞLAR,
BRAVO,, ŞAKA GİBİ YEMİN EDERİM,
İNSANIN GÜLESİ GELİYOR KOMİK DEĞİL,
AĞLAYASI GELİYOR SIRA BİZDEN GEÇMİYOR, BU NEYİN DÖNGÜSÜ ANLAYANA AŞK OLSUN...
Ali cevahir 2 hafta önce
Hanği yol bu acaba ne yolu yol yol deyip duruyorsunuz yetmedi mi 148 milyar dolar kayıp bu ülkenin parası yılların birikimi ha ne yolu yürümeyin bu yolu artık hesap vetin hesap nerede bu para
Kemal 2 hafta önce
Badem bıyığına gurban olduğum revi emicesi.
Cağ atlattun trabzon’a
Davut 2 hafta önce
Şu anda akp ve mhp nin oyu Trabzon’da % 47 bu sebeple genel merkez adım atmış ama geç kalındı. Deva, gelecek,iyi parti ve chp belirleyici güç oldular.
Alemdağ 2 hafta önce
Başkanım yeni görevinizde başarılar dilerim Rabbim yolunuzu açık etsin
Doğan Atmışer 2 hafta önce
Yeni görevi? Rektör mü yapacaklarmış?
Mehmet Bekar 2 hafta önce
İl genel meclisi başkanlığından beri 15 yılın üzerinde görev yaptı. Hiçbir şaibeli işte adı geçmemiştir. Kimseyi kayırmamıştır. Dürüst bir adam olduğu için bazı kesimlerde kabul görmemiştir. Delege yazılmayıp dışlanmaya çalışıldığı dönemde küsmemiş davasına sırt dönmemiş il başkanı olmuş Adam gibi Adamdır. Allah yolunu açık eylesin.
İsimsiz 2 hafta önce
Hiç kimseyi kayirmadi valla :)) seni de Haydar revi mi işe soktu belediyede ya da bir kurumda referans mi oldu acaba :) bişey yapıyorsunuz bari belli etmeyin 8 senedir üyesiyim aktif görevlerde bulundum ama bu kdr adam kayiran adam seçen bir dönem daha görmedim. Eğri oturup doğru konuşalım. RTE teşkilat içinde dönenleri görse bilse topunuzu dışlar. İğrenç ötesi işler dönüyor. Siz anlayın ben yazamıyorum..
Trabzon 2 hafta önce
Trabzon ak parti değişsin ama yeni gelen eskiyi aratmasın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@