CHP'de şok istifa!

CHP Ankara Milletvekili Emrehan Halıcı, partisinden istifa ettiğini açıklayarak partiye gönderdiği istifa mektubunda, "Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa ediyorum. Saygılarımla" ifadesini kullandı.Emrehan Halıcı, partisinden istifa etmeden önce CHP'de yü

CHP'de şok istifa!

CHP Ankara Milletvekili Emrehan Halıcı, partisinden istifa ettiğini açıklayarak partiye gönderdiği istifa mektubunda, "Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa ediyorum. Saygılarımla" ifadesini kullandı.

Emrehan Halıcı, partisinden istifa etmeden önce CHP'de yürüttüğü CHP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinden ayrıldı ve bununla ilgili bir rapor sundu raporun ardından da partisine istifa mektubunu sundu.

İşte Emrehan Halıcı'nın partisinden ayrılmadan önce yayınladığı bir rapordan bir yazı:

"Sayın Genel Başkan, değerli MYK Üyesi, PM Üyesi, YDK üyesi, Milletvekili, İl Başkanı, İlçe Başkanı, Belediye Başkanı, Kadın Kolları Üyesi, Gençlik Kolları Üyesi, İl ve İlçe Bilişim Sorumlusu arkadaşlarım,

2010-2014 yılları arasında sürdürdüğüm CHP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılırken, bir özet faaliyet raporu sunmayı uygun buldum.

Ülkemizi zeki, yetenekli, yaratıcı, bilgili ve sorgulayan bireylerden oluşan bir Bilgi Toplumu'na dönüştürmeyi en önemli hedefimiz olarak görüyorum. Hedefe ulaşmak için bu özelliklere sahip kişilerin siyasette etkin olmalarını sağlamak gerekir. Bu kişileri siyasete kazandırmanın ve halkımızı yönetime çok daha fazla katabilmenin yolunun elektronik partiden geçtiğine inanıyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi'nde bu yolda başlattığımız dönüşümlerin devam etmesi en büyük dileğimdir.Bu görevi üstlenecek arkadaşıma başarılar dilerim.

Ben ise, nerede ve hangi konumda olursam olayım e-Parti'yi gerçekleştirme çabalarımı devam ettireceğim. Yeni dönemin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, çalışmalarımda bana destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla,"

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler