CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı beli oldu

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı belli oldu. TBMM Grubu belirledi.

Siyaset 04.05.2018, 09:34 04.05.2018, 10:46
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı beli oldu

CHP'nin kapalı grup toplantısında cumhurbaşkanı adayı olarak Muharrem İnce ismi için nihai karar verildi. Oy kullanan 110 milletvekilinin tamamı Muharrem İnce ismine oy verdi.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "Birazdan genel başkan açıklayacak. 2 dakika daha bekleyin. Genel Başkan konuşsun, istediğinizi sorun. Ben dün size mesajı verdim anlamadınız. Zamanı gelince açıklanır dedim. Orada gel- İnce olarak anlamanız gerekiyordu. Sloganımız her şey güzel olacak." dedi.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin bugün doğum günüydü. İsminin bugün açıklanması İnce'ye bir jest olarak yorumlanıyor.

CHP'liler Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nu doldurdu. Birazdan Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ismini resmen ilan edecek.

Kılıçdaroğlu ve İnce salona birlikte yürüyerek gelecek. 

Yorumlar (4)
ASİ STAYLA 3 yıl önce
MÜKEMMEL GERÇEKTEN
ibrahim çevik 3 yıl önce
TAYYİP BEY, Son göründü...
Deniz Aydin 3 yıl önce
MUHARREM BEY COK DOGRU TERCIH.KEMAL KILICDAROGLUNU TEBRIK EDIYORUM.CHP TÜRKIYENIN EN DEMOKRAT PARTISI OLDUGUNU BIRKEZ DAHA GÖSTERDI.KENDISINE RAKIP OLAN MUHARREM BEYI ADAY GÖSTERMEK HER BABAYIGIDIN YAPACAGI IS DEGIL.VATANA ,MILLETE HAYIRLI OLSUN.
İsa Sayar 3 yıl önce
Neremle güleceğimi bilemedim. CHP'ye hafif siklet muhalefeti için teşekkürler. Başlanlık seçimi için çok çalışmamıza gerek kalmadı. Reis'in başkanlığı hayırlı olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@