Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ise partide pişti üstüne pişti yaşadı. Burcu Kıratlı ile köşe kapmaca oynayan Akçıl, üstüne geçtiğimiz aylarda kısa süreli birliktelik yaşadığı Aleyna Kalaycıoğlu ile de karşılaştı. Üç ünlü isim, mekanın ayrı köşelerinde eğlendi. İşte tüm detaylar... Günaydın sanat, sosyete, iş ve spor dünyasının ünlü isimlerini buluşturduğu yılbaşı partisiyle seneyi kapatıp 2023'e merhaba dedi.Geceye katılanlar DJ Ozan Doğulu ve Berkay şarkılarıyla da eğlendi.

Sinan akçıl'ın pişti gecesi! Köşe kapmaca oynadı

Gece üst üste pişti yaşayan Sinan Akçıl ise adeta köşe kapmaca oynadı.Gecede iki kez evlenip boşandığı oyuncu Burcu Kıratlı ile köşe kapmaca oynayan Akçıl, üstüne geçtiğimiz aylarda kısa süreli birliktelik yaşadığı Aleyna Kalaycıoğlu ile de karşılaştı. Üç ünlü isim, mekanın ayrı köşelerinde eğlendi. Şarkıcı Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021'de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı.

"ALEYNA TİLKİ'Yİ GEÇECEK"

Akçıl, son olarak Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'Survivor 2021' programı ile ünlenen Aleyna Kalaycıoğlu ile single çıkarmıştı.

Ünlü şarkıcı, yarışma sonrası şarkıcılığa adım atan Aleyna hakkında, "Çok güzel sesi var, Aleyna Tilki'yi geçecek" açıklamasını yapmıştı. Kalaycıoğlu, bu sözler sonrası popçunun konserinde kısa süreli olarak sahne almıştı. İkili, son olarak Aleyna Kalaycıoğlu'nun doğum günü için Paris'e gitmişti.

'AŞK' İDDİALARINA YANIT YOK

İkili, geçtiğimiz hafta birlikte Ortaköy'de görüntülenmişti. Basın mensupları, şarkıcıya "Aşk başladı mı?" sorusunu yöneltmişti. Sinan Akçıl ve Aleyna Kalaycıoğlu, yanıt vermeden gülerek yoluna devam etmişti.

"İŞLE İLGİLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

Tüm bu yaşananlardan sonra Sarıyer'de görüntülenen Burcu Kıratlı, Akçıl ve Kalaycıoğlu hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Paris'e gitmelerinin işle ilgili olduğunu düşünüyorum. Annesi ile daha önce şarkı istemeye de gelmişlerdi, 'Sinan abi' diyordu. Hevesli bir kız, bence güzel bir iş birliği yapacaklar."

"O HABERLERE ÇOK GÜLDÜK"

Özel hayatı hakkında konuşan ünlü oyuncu, "Geçtiğimiz günlerde nikâh şahidim Mustafa Bey ile çıkan aşk haberleri de gerçeği yansıtmıyor. Eski komşum ve çok yakın arkadaşım. O haberlere çok güldük, kesinlikle öyle bir şey yok" açıklamasını yapmıştı.

"AŞK HABERLERİNDEN RAHATSIZ DEĞİLİM"

Önceki gece, söz ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan Talha Yıldırım'ın seslendireceği 'Tektaş' şarkısının klip çekimi gerçekleşti. Klip çekimi esnasında sorulara yanıt veren Sinan Akçıl, muhabirlerin, "Paris tatili nasıl geçti?" sorusuna verdiği "Aleyna çok yetenekli. Her zaman da arkasındayım. Paris'te doğum günleri kutlanabilir. Bu gayet normal" cümleleri ile güldürmüş ve şöyle devam etmişti:

"Ben bu aşk haberlerinden rahatsız değilim. Güzel bir birlikteliğimiz var, doğrudur. Çok mutluyuz."

"BURCU YALAN SÖYLÜYOR"

Şarkıcı, Burcu Kıratlı'nın, "Aleyna annesiyle Sinan'dan şarkı istemeye gelmişti. Sinan'a, 'Abi' diyordu" cümleleri ile ilgili sorulara, "Bir kez geldi annesiyle zaten. Burcu yalan söylüyor. Abi falan demedi Aleyna bana" ifadelerini kullanmıştı.