banner556

Ordu'nun tek kişilik kadın orkestrası

Haber 21.11.2017, 11:04

"İlk başladığım yıllarda olumsuz tepkilerle çok karşılaştım"
Müzik yapmaya başladığı ilk yıllarda çevreden olumsuz tepkilerin geldiğini belirten Özen, “Düğünlerde veya nişanlarda beni görenler ilk başta biraz yadırgadılar. Yıllar geçtikten sonra herkes alıştı. Ömrümün yettiği kadar müzisyenlik yapmayı istiyorum” şeklinde konuştu.
Bayanların toplumda farklı bir işi yaptıklarında yadırgandıklarını ifade eden Demet İncepınar isimli bayan ise "Hacer ablamız işinde çok başarılı. Vazgeçmeden 20 yıl boyunca müzik çalarak insanları eğlendiriyor. Ben de bir kadın olarak çok mutlu oldum. İsteyip bu işi devam ettirdiği için kendisine hayatı boyunca başarılar diliyorum. İlk gördüğümde ben de şaşırdım fakat kadınlar bu toplumda her işi en iyi şekilde yaptığının örneğini Hacer Özen herkese kanıtlamıştır” diye konuştu.
"Bizler Hacer Özen’i tüm organizasyonlarımıza çağırarak kadınlar matinemizi ve etkinliklerimizi onun sayesinde eğlenceli bir şekilde gerçekleştiriyoruz" diyen Yardım Sevenler Derneği Fatsa Şube Başkanı Nimet Koç, “Genelde bayanlardan oluştuğu için üyelerimiz etkinliklerimiz her zaman eğlenceli geçiyor. İsteyen oynuyor, isteyen ise onun hoş sesini dinliyor. Yıllardır her etkinliğimizde kendisini çağırıyoruz ve bizlere her zaman destek sağlıyor” ifadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@