Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla fenomen haline gelen Merve Taşkın hakim karşısına çıktı. Merve Taşkın kimdir? Kaç yaşındadır? Merve Taşkın neden yargılandı? Detaylar haberimizde…

Merve Taşkın kimdir? Kaç yaşındadır? Merve Taşkın neden yargılandı? 

MERVE TAŞKIN NEDEN YARGILANDI?

Bazı yabancı sitelerde paylaştığı fotoğraflarla mahkemelik olan Merve Taşkın bugün hakim karşısına çıktı ve beraat etti. İstanbul 55. Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkan Taşkın, mahkemeye geldiği kıyafetle de adından söz ettirmeyi başardı. Mahkeme “müstehcenlik” suçundan dava açılmış olsa da suç unsuru oluşmadığı için Metre Taşkın hakkında beraat kararı verdi. Taşkın mahkeme çıkışında avukatına sarıldı. 

Yaşanan gelişmeler sonrasında Merve Taşkın’ın kim olduğu merak edilmeye başlandı. Google’da en çok arananlar arasına girdi.

Merve Taşkın kimdir? Kaç yaşındadır? Merve Taşkın neden yargılandı? 

MERVE TAŞKIN KİMDİR?

21 Ocak 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Merve Taşkın sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Sosyal medyada çok kez gündem olan Taşkın, 2017 yılında Beşiktaş-Porto maçından sonra göğsüne Beşiktaş yazarak paylaşmış bu paylaşımı büyük ses getirmişti. Geçtiğimiz senelerde Amsterdam'daki seks müzesinde çektirdiği fotoğrafları paylaşan fenomen, paylaşımından dolayı mahkemelik olmuş ve 5 ay hapis cezası almıştı. Daha sonra, denetime tabi tutulacağına karar verilmişti.